Danuta Martyniuk: [wiek, mąż, dzieci, Zenon Martyniuk, Instagram]

11 maja 2022
Przez: : KS

Danuta Martyniuk to żona jednego z najbardziej znanych, a także lubianych artystów disco polo w Polsce. Ze względu na dużą popularność męża, jej życiem także interesuje się wiele osób. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Danuta Martyniuk: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się kilku informacji na temat żony Zenona Martyniuka. Otóż, okazuje się, że kobieta urodziła się 1967 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 55 lat. Oznacza to, że między nią a mężem są dwa lata różnicy i to kobieta jest starsza od swojego partnera.

Danuta pochodzi z Bielska Podlaskiego. Wiadomo również, ze jej ojciec prowadził tam firmę budowlaną. Co ciekawe, kobieta w podstawówce należała do zespołu wokalnego Płomyki.

Żona Zenka Martyniuka uchodzi za kobietę stylową. Ceni sobie elegancje i dba o wizerunek podczas gdy towarzyszy mężowi na ściankach, czy czerwonym dywanie. Lubi również podróże, a więc nie jest dla niej problemem towarzyszenie mężowi podczas tras koncertowych. O życiu i karierze Zenona powstał nawet film.

Danuta i Zenon Martyniuk
scena z: Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Zobacz także: Informacje o Zenku Martyniuku

Danuta Martyniuk i Zenon Martyniuk

Okazuje się, że para poznała się w młodości na dyskotece. W wywiadach, król disco polo wyznał, że przyszła żona od razu wpadła mu w oko. Na ślubnym kobiercu stanęli 4 lutego 1989 roku. Następnie odbyło się huczne wesele, na którym bawiło się około 250 osób.

Mimo młodego wieku, małżeństwo nigdy nie żałowało swojej decyzji. Owocem ich związku jest syn Daniel, który przyszedł na świat 1 sierpnia 1989 roku. W mediach ostatnimi czasy było bardzo głośno o rozwodzie syna Danuty i Zenona Martyniuków.

Danuta Martyniuk: Instagram

Ukochana polskiego króla disco polo nie udziela się w social mediach. Co za tym idzie, na próżno szukać także jej profilu na Instagramie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz