Daria Malicka: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

15 września 2023
Przez: : K.M.

Kolejną finalistką preselekcji do Eurowizji Junior 2023 jest Daria Malicka, która oczarowała wszystkich swoim wokalem i dostała Złoty bilet! Zobacz, co wiemy na temat młodej artystki.

Daria Malicka: wiek

Daria to 14-letnia, niezwykle uzdolniona młoda artystka, która pochodzi z Brzezin. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od nauki gry na klarnecie. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 19 w Kielcach, a także uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Sami i gry na gitarze w studiu Czar Gitar w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach.

Daria Malicka: kariera

14-latka na swoim koncie ma udział w wielu Festiwalach i konkursach wokalnych. Ponadto brała również udział w 6. edycji programu The Voice Kids. Podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór Roxette – It must have been love i zdobyła uznanie wszystkich trenerów. Otatecznie dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Zwycięzcą ostatniej edycji The Voice Kids jest Martyna Gąsak.

Zobacz także: Finał The Voice Kids 6 – co to były za emocje!

Daria Malicka: Eurowizja Junior 2023

Eurowizja Junior 2023 odbędzie się już za kilka miesięcy w Nicei, a dokładnie w niedzielę 26 września. Telewizja Polska rozpoczęła poszukiwania reprezentanta Polski do tego konkursu. Programem, w którym odbędzie się preselekcja, będzie oczywiście Szansa na Sukces. Daria zaśpiewała utwór Adele – Easy on me i decyzją jury otrzymała Złoty bilet. Do finału zakwalifikowali się również: Leon Olek, Filip Robak oraz Gracjan Górka. Trzymamy za nich mocno kciuki! Trzeci i ostatni półfinał odbędzie się 17 września o godzinie 15:15 na antenie TVP2.

View this post on Instagram

A post shared by DARIA MALICKA (@dariamalicka_)

Daria Malicka: Instagram

Daria regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie chętnie publikuje relacje zza kulis programów i występów, zdjęcia życia codziennego i podróży. Znajdziemy ją tam pod nazwą @dariamalicka_, a ilość jej followersów przekroczyła właśnie 1655 osób.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej