Daria Marx: [wiek, kariera, Eurowizja, Instagram]

18 listopada 2021
Przez: : KS

Daria Marx to młoda polska wokalistka, o której pojawiają się, pogłoski, że już niebawem będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Nie da się ukryć, że artystka cieszy się dużą sympatią słuchaczy. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Daria Marx: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że prawdziwe imię i nazwisko wokalistki brzmi Daria Marcinkowska. Okazuje się, że artystka urodziła się w 1996 roku, w związku z tym w tym roku skończyła 25 lat. Co ciekawe, pierwsze kroki w branży muzycznej stawiała zagranicą, a konkretnie w Anglii. Mianowicie, przez 5 lat studiowała w Londynie w Collage Of Music.

Niewątpliwie, dla 18-latki to bardzo odważny krok wyjechać z rodzinnego kraju i rzucić się na głęboką wodę zagranicą. Jednakże, takie ryzyko okazało się dla Darii strzałem w dziesiątek, a dzięki temu znajduje się w miejscu, w którym jest teraz.

View this post on Instagram

A post shared by D A R I A 🎤 (@itsdariamarx)

Zobacz także: Co wiemy o Paulinie Titkin – nowej wokalistce zespołu Łzy?

Daria Marcinkowska: kariera

Daria już jako kilku latka poczuła, że muzyka jest czymś, z czym chciałaby związać swoją przyszłość. Mianowicie, jako 7-latka zaczęła uczęszczać do przykościelnej scholii. Następnie, planowała karierę w operze. Jednakże, ostatecznie najpewniej czuje się w gatunkach pop i soul.

Co ciekawe, wokalistkę mogą kojarzyć fani programu The Voice of Poland. Marcinkowska swoich sił próbowała w 10. edycji muzycznego show. Mimo, że podczas przesłuchań w ciemno zwróciła na siebie uwagę każdego z jurorów, ostatecznie odpadła na etapie bitew.

Daria Marx Eurowizja
Daria Marcinkowska

Daria Marcinkowska: Eurowizja

Niedawno, w sieci zaczęły pojawiać się pogłoski, że to właśnie Daria Marx jest faworytką do reprezentowania Polski podczas konkursu Eurowizji w 2022 roku. Jeśli okażą się one być prawdą, najprawdopodobniej, wokalistka zaprezentuje się tam z piosenką Paranoia.

Daria Marx: Instagram

Polska wokalistka, której kariera wzrasta z dnia na dzień prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @itsdariamarx. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 6 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej