Daria Zawiałow: [wiek, kariera, piosenki, mąż, Instagram]

8 lutego 2021
Przez: : KS

Daria Zawiałow to bez dwóch zdań jedna z najbardziej uzdolnionych, a także lubianych wokalistek w Polsce. Cieszy się dużą sympatią słuchaczy, a także pozytywnymi opiniami krytyków muzycznych. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej karierze, a także życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Daria Zawiałow: wiek

Artystka urodziła się 18 sierpnia 1992 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 29 lat. Na świat przyszła w Koszalinie, lecz po zakończeniu gimnazjum wyjechała do Warszawy, aby tam kontynuować naukę w liceum muzycznym. Jednakże, już jako nastolatka swoje zdolności wokalne ćwiczyła w Centrum Kultury w swojej rodzimej miejscowości.

Zobacz także: Co wiemy o mężu Darii Zawiałow?

Daria Zawiałow: kariera

Zawiałow od najmłodszych lat była zdecydowana, że swoją przyszłość zwiąże z muzyką. Już jako 9-latka wzięła udział w popularnym niegdyś programie telewizyjnym dla dzieci Od przedszkola do Opola. Oprócz tego, występowała na licznych konkursach i festiwalach muzycznych. Co ciekawe, przez pewien czas występowała w chórkach Maryli Rodowicz.

Następnie, swoich sił zdecydowała się spróbować w ,,Mam talent!’’, gdzie udało jej się dotrzeć do półfinału. Ponadto, dwukrotnie brała udział w programie X Factor. Tam, za drugim razem udało jej się dotrzeć do finałowej dwunastki. Wtedy też jej kariera muzyczna zaczęła nabierać tempa.

W 2016 roku wydała pierwszy singiel, który cieszył się ogromną popularnością oraz przychylnymi opiniami słuchaczy. Nosi on tytuł ,,Malinowy chruśniak’’. Dotychczas, na rynku muzycznym pojawiły się jej 2 albumy studyjne. Premiera kolejnego zapowiedziana jest na 2021 roku. Za jej najpopularniejsze utwory uważa się ,,Kundel bury’’, ,,Miłostki’’, ,,Helsinki’’ oraz ,,Hej! Hej!’’. Pozytywnym odbiorem cieszyła się także piosenka ,,Bubbletea’’, którą nagrała wraz z raperem Quebonafide.

Daria Zawiałow kariera
Daria Zawiałowz nagrodą Frydera

Daria Zawiałow: mąż

Artysta w 2016 roku wyszła za mąż za gitarzystę zespołu Cała Góra Barwinków – Tomasza Kaczmarka. Co ciekawe, para poznała się w programie X Factor. Jednakże, jakiś czas temu pojawiły się plotki na temat ich rozstania.

Daria Zawiałow: Instagram

Wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zavialovd. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam ponad 126 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej