Tomasz Kaczmarek: [wiek, Daria Zawiałow, kariera, Instagram]

2 listopada 2021
Przez: : KS

Tomasz Kaczmarek to muzyk, który swoich sił próbował w jednym z popularnych programów telewizyjnych. Okazuje się, że dzięki niemu zyskał większą popularność, ale także miłość. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym!

Tomasz Kaczmarek: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma Tomek Kaczmarek. Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Artysta zdecydowanie nie należy do grona osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Wiadomo natomiast, że jest nie tylko gitarzystą, ale także wokalistą.

Tomasz Kaczmarek mąż Darii Zawiałow
Tomek Kaczmarek – mąż Darii Zawiałow

Zobacz także: Co wiemy o Darii Zawiałow?

Tomasz Kaczmarek: kariera

Jak się okazuje, mąż Darii Zawiałow na początku swojej kariery był gitarzystą w zespole Cała Góra Barwinków. Co więcej, wraz z kolegami z grupy wzięli udział w jednej z edycji programu X Factor. Ostatecznie udało im się zająć 6. miejsce, a oprócz tego zyskać szersze grono fanów.

Jednakże, artysta zdecydował po czasie odejść z zespołu i dołączył do grupy swojej partnerki. Na przestrzeni lat towarzyszył jej na scenie i razem odnosili naprawdę duże sukcesy.

View this post on Instagram

A post shared by Tomek Kaczmarek (@sveniek)

Tomasz Kaczmarek: Daria Zawiałow

Co ciekawe, Daria Zawiałow poznała swojego przyszłego męża w X Factor, gdzie rywalizowali ze sobą o jak najwyższe miejsce. Ostatecznie, mężczyzna wraz z zespołem Cała Grupa Barwinków wyprzedził ją o trzy miejsca.

Para artystów stanęła na ślubnym kobiercu w maju 2016 roku. Po zawarciu związku małżeńskiego, wokalistka przyjęła nazwisko męża, lecz karierę kontynuuje pod panieńskim.

Na początku 2021 roku, w sieci zaczęły pojawiać się spekulacje, że Daria Zawiałow i jej mąż rozstali się. Jednakże, żadne z nich nie zdecydowało się odnieść do tych informacji publicznie. Oprócz tego,  w ich social mediach nadal zamieszczają wspólne zdjęcia.

Tomasz Kaczmarek: Instagram

Gitarzysta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @sveniek. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej