Dariusz Lew Kaźmierczuk: [wiek, Fame MMA 16, partnerka, Instagram]

3 listopada 2022
Przez: : M.J

Dariusz Lew Kaźmierczuk będzie jednym z zawodników, którzy spróbuje swoich sił w oktagonie podczas zbliżającej się wielkimi krokami gali FAME MMA 16. Sprawdźmy, co wiadomo na temat życia osobistego i zawodowego sportowca. Jeśli jesteście ciekawi takich informacji zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Dariusz Lew Kaźmierczuk: wiek

Kaźmierczuk działa pod pseudonimem Daro Lew. Urodził się 30 listopada 1973 roku co oznacza, że w 2022 roku kończy 49 lat. Mężczyzna jest polskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, który stoczył dziewięć zawodowych walk.

Dariusz Lew Kaźmierczuk: kariera

Dariusz Kaźmierczuk swój pierwszy pojedynek odbył 20 kwietnia 2013 roku na gali PL – Exclusive Night 3. Jego przeciwnikiem był Kamil Kspeka. Następnie stoczył 6 pozostałych walk, a każda z nich zakończyła się porażką. W 2018 roku wygrywa przez nokaut w 37 sekundzie rundy pierwszej z Dawidem Harasem. Dariusz odnotował wówczas pierwsze zwycięstwo w swojej karierze MMA.

W 2020 roku zaliczył debiut w Fame MMA. Lew przegrał w pierwszej rundzie z Marcinem El Testosteronem Najmanem.

Już niedługo Lew ponownie spróbuje swoich sił w oktagonie Fame MMA podczas gali w Arenie Gliwice.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Patryk Bandura Bandurski?

Dariusz Lew Kaźmierczuk: Fame MMA16

5 listopada została zaplanowana kolejna, 16 gala Fame MMA. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Arenie Gliwice, a fani freak fightowej organizacji będą świadkami wielu walk. Najważniejsza walka wieczoru stoczą Mateusz Tromba Trąbka kontra Marcin Dubiel. Przeciwnikiem Kaźmierczuka będzie Filip Marcinek.

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA 16 – karta walk

Dariusz Kaźmierczuk
Lew

Dariusz Lew Kaźmierczuk: Instagram

Dariusz prowadzi swój profil na portalu Instagram pod nazwą @daroo_lew. 49-latek działa bardzo prężnie na Instagramie, a jego profil zgromadził już blisko 24 tysiące obserwatorów. Sportowiec dzieli się z internautami różnymi zdjęciami. Dużą część stanowią fotografie z życia codziennego, treningów, czy różnego rodzaju gali.

Źródło: Instagram Dariusza Kaźmierczuka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej