Dariusz Opozda: [wiek, żona, dzieci, Instagram]

19 stycznia 2022
Przez: : KS

Dariusz Opozda to ojciec Joanny Opozdy – aktorki, która wraz z Antonim Królikowskim spodziewa się dziecka. Jednakże, ich relacje rodzinne nie należą do najlepszych. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat mężczyzny, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Dariusz Opozda: wiek

Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat ojca aktorki znanej między innymi z serialu Pierwsza miłość. Niestety, w sieci trudno dotrzeć do informacji na temat wieku mężczyzny. Wiadomo jednak, że znaczną część swojego życia spędził w Busku-Zdroju – miejscowości położonej w województwie świętokrzyskim, która słynie z sanatoriów i uzdrowisk.

Wiadomo również, że ojciec Joanny Opozdy od wielu lat zajmuje się biznesem. W rodzinnej miejscowości, wraz z żoną założyli pensjonat, który po czasie bardzo się rozrósł i był prawdziwą konkurencją dla innych hotelarzy.

Jakiś czas temu, w sieci pojawiły się informacje, że mężczyzna wraz z rodziną zdecydował zainwestować pieniądze w podobny biznes, lecz tym razem na Madagaskarze.

Dariusz Opozda rodzina
Dariusz Opozda

Zobacz także: Co wiemy o Antonim Królikowskim – mężu Joanny Opozdy?

Dariusz Opozda: żona

Joanna Opoza jest owocem związku Dariusza i Małgorzaty. Oprócz tego, aktorka ma także młodszą siostrę Aleksandrę, których podobieństwo jest naprawdę urzekające. W sieci pojawiają się także informacje, że mężczyzna ma jeszcze syna.

Wszystko wskazuje na to, że relacje w rodzinie Opozdów są naprawdę skomplikowane. Sami zainteresowani często komentują je w sieci. Na ten temat wypowiada się również często Antoni Królikowski – mąż Joanny.

Dariusz Opozda: Instagram

W związku z tym, że w ostatnim czasie o Joannie Opoździe i jej najbliższych jest naprawdę głośno w mediach, wiele osób szuka profilu jej ojca na Instagramie. Otóż, mężczyzna prowadzi go pod nazwą @dariuszopozda. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 3,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej