Dawid Ambroziak: [wiek, Ex na plaży, Fame MMA, Instagram]

30 marca 2021
Przez: : KS

Dawid Ambroziak szerszej widowni dał się poznać biorąc udział w jednym z programów rozrywkowych emitowanych na antenie MTV Polska. Okazuje się, że jego walkę będziemy mieli okazję oglądać także podczas gali Fame MMA 10. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Dawid Ambroziak: wiek

Wielu internautów szuka w sieci informacji na temat wieku popularnego Ambro. Udało nam się dotrzeć do informacji, że mężczyzna w tym roku będzie obchodził swoje 31. urodziny. Wiadomo również, że mierzy 177 centymetrów. Jak większość osób z show biznesu ma zarówno swoich zagorzałych fanów, ale także krytyków. Przez pewien czas, szeroko komentowano jego związek z Ismeną Stelmarczyk znaną także z programów rozrywkowych.

Zobacz także: Co wiemy o Kamilu Hassanie?

Dawid Ambroziak: Ex na plaży

Ex na plaży to produkcja, w której single wyruszają na wakacje życia, by przeżyć niesamowitą przygodę, a dodatkowo poznać ciekawych ludzi, z którymi być może uda im się nawiązać głębszą relację. Ambroziak wziął udział w pierwszej edycji. Już wtedy dał się poznać jako osoba z mocnym charakterem, a między nim i innymi uczestnikami dochodziło do spięć. W programie niejednokrotnie dopuścił się przepychanki oraz potyczek słownych. Co ciekawe, w jednym ze starć z Ambro udział brał także Kasjusz Don Kasjo Życiński, z którym zawalczył podczas jednej z gal Fame MMA i musiał uznać jego wyższość.

View this post on Instagram

A post shared by Dawid Ambro (@dawambro)

Dawid Ambroziak: Fame MMA

Dotychczas Ambro zawalczył już trzykrotnie podczas eventów jednej z najpopularniejszych federacji amatorskich sportów walki w Polsce. Bilans jego walk wynosi dwie wygrane i jedną przegraną – właśnie z Don Kasjo. W klatce zobaczymy go ponownie na gali Fame MMA 10. Wtedy to jego przeciwnikiem będzie Kamil Hassan. Ich walka zapowiada się naprawdę ciekawie. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję obejrzeć ją już 15 maja 2021 roku!

Trening Dawida Ambroziaka

Dawid Ambroziak: Instagram

Ambroziak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dawambro. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 84 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz