Dawid Dybowski: [wiek, Love Island 7, partnerka, Instagram]

10 marca 2023
Przez: : W.M.

Dawid Dybowski jest nowym uczestnikiem, który dołączył do pozostałych mieszkańców Wyspy Miłości. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Dawid z Love Island 7?

Dawid Dybowski: wiek

Dawid z Love Island 7 ma 27 lat i pochodzi z Torunia. Jest kucharzem. Jego wielkim marzeniem jest założenie własnej restauracji. Poza tym, że chciałby ją prowadzić, nie zrezygnowałby z gotowania.

Na co dzień Dawid prowadzi bardzo zdrowy i aktywny tryb życia. Bardzo lubi sport, a jedną z aktywności, którą uprawia, jest boks.

Dawid sam o sobie mówi, że jest konkretny, szczery i ma poczucie humoru. 27-latek jest otwarty na nowe znajomości.

Dawid Dybowski: partnerka

Nowy uczestnik Love Island zgłosił się do programu nie tylko, aby przeżyć przygodę życia, a także, aby odnaleźć swoją drugą połówkę. Myśli o poważnym związku i chciałby się ożenić.

Dawid z Love Island wie, jakiej kobiety szuka. W związku liczy się dla niego umiejętność porozumiewania się, komunikatywność, lojalność oraz szczerość. Jak twierdzi, lubi, gdy kobiety są od niego niższe. Kolor włosów partnerki nie ma znaczenia.

Love Island 7

27 lutego rozpoczęła się emisja najnowszej edycji Love Island. W 7 sezonie reality-show ponownie udział bierze grono singielek i singli, którzy liczą, że przed kamerami odnajdą wielką miłość.

W programie do wygrania poza uczuciem jest oczywiście nagroda główna. To widzowie zdecydują, do której z finałowych par trafi 100 tys. złotych.

Zobacz także: Kim jest Mateusz Mitko z Love Island 7?

Dawid Dybowski: Instagram

Dawid z Love Island 7 prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto Islandera w sieci pod nazwą @dawid_dybowski_.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej