Mateusz Mitko: [wiek, Love Island 7, partnerka, Instagram]

10 marca 2023
Przez: : W.M.

Mateusz Mitko jest kolejnym uczestnikiem, który dołączył do pozostałych mieszkańców hiszpańskiej willi. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Mateusz z Love Island 7?

Mateusz Mitko: wiek

Mateusz z Love Island 7 ma 28 lat i pochodzi ze Śląska. Mieszka w miejscowości Pszów. Na co dzień pracuje w kopalni, gdzie zajmuje się bezpieczeństwem górników. Do jego obowiązków zalicza się m.in. mierzenie stężenia metanu pod ziemią, dlatego jego praca jest bardzo odpowiedzialna.

Uczestnik Love Island 7 ma wiele pasji, a jedną z nich jest sport. Mateusz trenuje brazylijskie jiu jitsu, a także lubi uczęszczać na siłownię.

28-latek sam siebie określił jako ekstrawertyka. Lubi adrenalinę i jest zodiakalnym bykiem.

Mateusz Mitko: partnerka

Nowy uczestnik, który zamieszkał w willi Love Island, ma szczerą nadzieję, że w programie pozna dziewczynę, z którą stworzy szczery i oparty na uczuciu związek. Nie ma ochoty na przelotne znajomości i chciałby związać się z kimś na stałe.

Mateusz z Love Island szuka kobiety błyskotliwej i inteligentnej. Chciałby, aby jego wybranka lubiła także sport i podróże. Pierwszą rzecz, na jaką zwraca uwagę w wyglądzie dziewczyny, są jej oczy, ale nie ukrywa, że bardzo podobają mu się kobiety o rudych włosach.

Love Island 7

Nowa edycja Love Island po latach emisji na antenie Polsatu po raz pierwszy trafiła do telewizyjnej Czwórki. Odcinki programu oglądać można od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 21:00.

W reality-show udział biorą singielki i single, który mają nadzieję odnaleźć w programie miłość. Osoby, które podczas przeparowania zostają bez pary, muszą spakować swoje walizki i opuścić Wyspę miłości. W programie poza uczuciem wygrać można oczywiście nagrodę główną. O tym, do kogo trafi 100 tys. złotych, decydują ostatecznie widzowie.

Zobacz także: Kim jest Dawid Dybowski z Love Island 7?

Mateusz Mitko: Instagram

Mateusz Mitko z Love Island 7 prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto uczestnika w sieci pod nazwą @mitkofski.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej