Dawid Dzinold Rzeźnik: [wiek, Fame MMA 16, partnerka, Instagram]

5 listopada 2022
Przez: : M.J

Dawid Dzinold Rzeźnik to jeden z zawodników, który stanie do walki podczas 16 gali Fame MMA. Mężczyzna skrzyżuje rękawice przeciwko Szymonowi Besserowi, znanemu szczerzej pod pseudonimem Szymool. Kim jest oraz jak wygląda życie prywatne mężczyzny? Aby poznać te informacje zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Dawid Dzinold Rzeźnik: wiek

Dzinold, podobnie jak swój przeciwnik na gali Fame MMA 16 działa jako streamer i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego kanały znajdziecie zarówno na Twitchu oraz Instagramie. Mężczyzna pochodzi z Tarnobrzegu i ma aktualnie 25 lat.

Dawid Dzinold Rzeźnik: Fame MMA 16

Założyciele gali Fame MMA wciąż organizują kolejne gale, które za każdym razem skupiają przed szklanymi odbiornikami masę widzów. Dzinold zawalczy na 16 gali, która została zaplanowana w Arenie Gliwice 5 listopada. Jego przeciwnikiem będzie Szymon Besser, który znany jest szerzej pod pseudonimem Szymool.

Dawid Rzeźnik
Dawid Rzeźnik

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Szymon Besser?

Dawid Dzinold Rzeźnik: partnerka

Niestety Dawid Rzeźnik nie jest zbyt wylewny na temat swojego życia osobistego. Pomimo wielu filmów i zdjęć na portalu Instagram, streamer nie zdradził, czy w jego życiu obecna jest kobieta.

Dzinold: Instagram

Oprócz wspomnianych już kanałów jak Twitch i YouTube Dawida znajdziecie na portalu Instagram. Zawodnik Fame MMA 16 działa pod psuedonimem @mrdzinold, a jego profil zgromadził już blisko 150 tysięcy internautów. Dawid dzieli się z nimi różnymi zdjęciami i wpisami. Pokazuje jak wygląda jego zwykła codzienność, czy przygotowania do walki.

Źródło: Instagram Dawida Rzeźnika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej