Szymon Szymool Besser: [wiek, Fame MMA 16, partnerka, Instagram]

5 listopada 2022
Przez: : M.J

5 listopada odbędzie się wielka gala Fame MMA 16, na której po raz kolejny zobaczymy gwiazdy sportu i Internetu, którzy zawalczą w oktagonie. Jedną z nich będzie Szymon Besser, który znany jest pod pseudonimem Szymool. Sprawdźmy, kim jest oraz jak wygląda jego życie zawodowe i prywatne.

Szymon Szymool Besser: wiek

Szymon Besser urodził się w 1994 roku, co oznacza, że w 2022 roku skończy 28 lat. Jest to polski streamer Twitch, który zasłynął za sprawą streamów IRL, które prowadził m.in. z Franiem. W momencie, kiedy odniósł ogromną popularność, został zablokowany na Twitchu, po czym przeniósł swoją działalność na portal YouTube.

Szymon Szymool Besser: Fame MMA 16

Organizatorzy freak fihtowej organizacji nie zwalniają tempa i organizują kolejne gale, na które zapraszani są znani celebryci, sportowcy i gwiazdy Internetu. Każda z walk skupia przed telewizorami masę widzów, którzy z zaciekawiem ślędzą losy swoich idoli.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Dariusz Lew Kaźmierczuk, który wystąpi na Fame MMA 16?

Szymool będzie jednym z zawodników, który spróbuje swoich sił w oktagonie. Mężczyzna wystąpi 5 listopada na gali Fame MMA 16, a jego przeciwnikiem będzie Dawid Dzinold Rzeźnik.

Szymon Besser
Szymon Besser

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Patryk Bandura Bandurski?

Szymon Szymool Besser: partnerka

Choć 28-latek chętnie udostępnia w sieci nagrania w towarzystwie pięknych kobiet, nie wiadomo czy jego serce jest zajęte. Mężczyzna nigdy nie potwierdził, że w jego życiu obecna jest kobieta, która skradła jego serce.

Szymool: Instagram

Szymon prowadzi swój profil na portalu Instagram. Znajdziecie go pod nazwą @szymool_
Ilość obserwujących go osób przekroczyła już ponad 30 tysięcy internautów.

Źródło: Instagram Szymona Bessera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej