Połącz się z nami

Dawid Narożny komentuje rozstanie z Magdą – długi i brak zgody na rozwód to jeszcze nie wszystko!

Dawid Narożny komentuje rozstanie

Z życia gwiazd

Dawid Narożny komentuje rozstanie z Magdą – długi i brak zgody na rozwód to jeszcze nie wszystko!

Wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi” zaprosiła do swojego domu ekipę „Dzień Dobry TVN„. Dawid za pośrednictwem Instagrama podzielił się zaskakującymi informacjami, dotyczącymi jego niespłaconego domu. To jednak nie wszystko. Dawid Narożny komentuje rozstanie z Magdą.

Dawid Narożny to były członek jednego z najpopularniejszych zespołów muzyki disco polo – „Piękni i Młodzi”. Występował w nim razem ze swoją byłą już żoną, Magdą Narożną. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach, a byli kochankowie wielokrotnie poruszali ten temat za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Mimo, że od rozstania minęło już sporo czasu, na jaw zaczęły wychodzić kolejne, niepokojące informacje.

Byli małżonkowie wiele razy publicznie wypowiadali się o swoim rozstaniu. Kontrowersji było sporo, tym bardziej, że łączy ich wspólne dziecko. Warto wspomnieć o głośnej sprawie, kiedy internauci zaczęli przypuszczać, że Magda zajmuje się córką będąc pod wpływem alkoholu. W sieci zawrzało! Zobacz: Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!? Nietrzeźwa opiekowała się córką? Jest komentarz wokalistki! [ZDJĘCIA]

Dawid Narożny komentuje rozstanie z Magdą – na jaw wyszły niepokojące informacje!

W ostatnich dniach Magda Narożna zaprosiła do swojego domu ekipę „Dzień Dobry TVN”. Pochwaliła się swoimi wnętrzami i zdradziła, dlaczego po rozwodzie nie zdecydowała się na powrót do swojego panieńskiego nazwiska. Sprawę postanowił skomentować Dawid, który na swoim Instagramie zamieścił serię filmików, z których wynika, że Magda nie spłaciła domu byłego męża.

„Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć” – powiedział.

To jednak wciąż nie koniec. Dawid odniósł się również do zmiany nazwiska i zasugerował, aby partner Magdy również przyjął jego nazwisko, skoro jest ono aż tak znane. W dalszej części zdradził, że Magda wciąż nie wydała zgody na rozwód kościelny.

„Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni” – powiedział na Instagramie Dawid.

Myślicie, że Magda odpowie na komentarz Dawida?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry