Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!? Nietrzeźwa opiekowała się córką? Jest komentarz wokalistki! [ZDJĘCIA]

3 listopada 2020
Przez: : M.J

Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!? Wszystko wskazuje na to, że konflikt pomiędzy byłymi małżonkami przybiera na sile. Na profilu w mediach społecznościowych Dawida Narożnego pojawiły się screeny i nagrania, którymi zasugerował, że jego eksmałżonka opiekuje się córką pod wpływem alkoholu. Do tych zarzutów odniosła się Magda, która jasno postawiła sprawę! Zobaczcie!

Nie da się ukryć, że nie tego spodziewali się fani zespołu Piękni i Młodzi. Kiedy wyszło na jaw, że małżeństwo założycieli zespołu disco-polo dobiegło końca, fani liczyli, że nie wpłynie to na losy zespołu. Niemniej jednak, z biegiem czasu coraz częściej byliśmy świadkami ich medialnego prania brudów.

Pierwsza głośna afera wybuchła po sylwestrowej nocy, kiedy to każdy mógł zobaczyć w sieci awanturę, która rozpętała się pomiędzy Magdą i Dawidem oraz ich nowymi partnerami. Choć wydawałoby się, że obydwoje zaczęli układać swoje życie na nowo, to, co chwilę w mediach nawzajem wbijają sobie przysłowiową “szpilę”.

Zobaczcie: Narożna wbija szpilę byłemu mężowi! Te słowa mogą go zaboleć!

Tym razem to Dawid Narożny chciał pogrążyć Magdę, publikując screeny i nagrania, które mają świadczyć o tym, że opiekuje się ich córką w stanie upojenia alkoholowego… Zobaczcie!

Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!?

Na profilu Dawida pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć Magdę, która „bawi się” z córką. Co więcej, internauci zasugerowali Narożnemu, że jego eksmałżonka jest w stanie wskazującym na upojenie alkoholowe.

Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!?
Źródło: https://www.instagram.com/dawidnarozny/
Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!?
Źródło: https://www.instagram.com/dawidnarozny/

Następnie na profilu Dawida pojawiło się oświadczenie, w którym zaznaczył, że nie zamiecie tej sprawy pod dywan:

„Zostałem wczoraj zasypany tego typu wiadomościami. Dziękuję wam za czujność i informowanie mnie o takich filmach! Powiem szczerze, że nawet nie wiem, jak mam się do tego odnieść! Jestem już po rozmowie z córką i przeraża mnie, co tam się wyprawia! Na pewno te wszystkie sytuacje nie zostaną przeze mnie „zamiecione pod dywan”.

Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę
Źródło: https://www.instagram.com/dawidnarozny/

Portal Pudelek postanowił skontaktować się z Magdaleną i poprosić o komentarz w sprawie powyższych nagrań i wpisów. Jak zaznaczyła, nie będzie wyjaśniała niczego, bo od tego są adwokaci. Nie omieszkała również wbić przysłowiowej szpili byłemu mężowi:

„Nie będę wchodzić w dyskusję z moim byłym mężem, bo od tego są adwokaci. Przykro mi, że Dawid wciąga w swoje gierki naszą córkę i nie potrafi żyć swoim życiem, tylko uderza we mnie”

Nie da się ukryć, że pomimo zapewnień, iż ta dwójka rozstanie się z klasą, coraz częściej jesteśmy świadkami prania przez nich publicznie brudów. Niemniej jednak mamy nadzieję, że w końcu dojdą do porozumienia.
Co o tym myślicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej