Dawid Narożny wziął ślub? To zdjęcie wiele zdradza!

25 listopada 2020
Przez: : W.M.

Ponad dwa tygodnie temu na świecie pojawiło się drugie dziecko byłego wokalisty zespołu „Piękni i Młodzi”. Teraz wiele wskazuje na to, że Dawid Narożny wziął ślub.

Zdjęcie, którym pochwalił się Narożny w sieci, sugeruje, że w jego życiu nadeszły kolejne, radosne zmiany.

Dawid Narożny jest byłym członkiem zespołu disco-polo „Piękni i Młodzi”. 31-letni mężczyzna w ostatnim czasie ma za sobą wiele zmian w życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Dawid przez wiele lat związany był z zespołem „Piękni i Młodzi”, który współtworzył razem ze swoją byłą żoną. Niespodziewanie w ubiegłym roku para przekazała fanom zespołu, że postanowili się rozwieźć. Pomimo tego, iż oboje zapewniali, że ich rozstanie nie wpłynie na losy zespołu, stało się inaczej. Narożny decyzją byłej żony i pozostałych członów został wyrzucony z „Pięknych i Młodych”.

Raz na jakiś byli małżonkowie wypowiadają się w niepochlebnych słowach o sobie nawzajem, jednak oboje postanowili ułożyć swoje życie uczuciowe na nowo. Magda zaręczyła się ze swoim ukochanym, a przyglądając się jej zdjęciom z nowym wybrankiem, wydaje się bardzo szczęśliwa. Dawid, również ponownie odnalazł w swoim życiu miłość. Od pewnego czasu mężczyzna związany jest z Joanną, a na początku lipca były członek zespołu „Piękni i Młodzi” ogłosił, że ponownie zostanie ojcem.

View this post on Instagram

A post shared by Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Dawid Narożny wziął ślub?

Kilka miesięcy temu Dawid przekazał radosną nowinę, informując swoich fanów, że po raz drugi został tatą. Na swoim profilu w mediach społecznościowych obwieścił, że jego partnerka Joanna urodziła, a na świecie pojawił się ich pierwszy wspólny syn – Marcel.

Wiele wskazuje na to, że w życiu Narożnego i jego narzeczonej nadeszły kolejne zmiany. Dawid pochwalił się bowiem zdjęciem sprzed urzędu Stanu Cywilnego, radośnie go opisując.

„TAKI PIĘKNY WTOREK”

narozny
źródło: Instagram

Czy oznacza to, że Narożny i jego wybranka zdecydowali się scementować swój związek i wzięli ślub? Tego nie wiemy! Jeśli jednak zdecydowali się na taki krok, to gratujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej