Dawid Narożny został ojcem! Syn wokalisty jest już na świecie!

9 listopada 2020
Przez: : M.J

Wszystko wskazuje na to, że Dawid Narożny został ojcem. Na profilu byłego członka zespołu „Piękni i młodzi” pojawił się wpis, w którym zdradził godzinę przyjścia na świat swojej drugiej pociechy! Zobaczcie!

Dawid Narożny, który jest już byłym członkiem zespołu disco-polo „Piękni i młodzi” ma za sobą burzliwy okres. Zespół przez lata tworzył ze swoją byłą już żoną Magdaleną Narożną. W zeszłym roku doszło do ich rozstania i chociaż zapewniali, że nie wpłynie to na losy ich zespołu, to finał tej historii nie zakończył się happy endem.

Co chwilę w mediach pojawiają się informacje na temat byłych małżonków, którzy piorą publicznie swoje brudy. Zobaczcie: Dawid Narożny pogrążył eksmałżonkę!? Nietrzeźwa opiekowała się córką? Jest komentarz wokalistki.

Niemniej jednak obydwoje zdołali już ułożyć sobie życie u boku nowych parterów. Magda zaręczyła się ze swoim ukochanym, z którym wydaje się być szczęśliwa. Natomiast Dawid, który jest w związku z Joanną, na początku lipca ogłosił na swoim Instagramie, że po raz drugi zostanie tatą.

View this post on Instagram

A post shared by Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Wówczas wyznał, że ich pociecha urodzi się w listopadzie i będzie miał syna.

JEEEEEEEEEEEST!!;)
Będzie SYN!! Narożny Junior już w drodze;))
” – mogliśmy przeczytać na Instagramie Dawida.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Dawid Narożny został ojcem i jego druga pociecha jest już na świecie! Zobaczcie!

Dawid Narożny został ojcem!

Jakiś czas temu Dawid wyznał, że będzie miał syna, jak i zdradził, jak będzie się nazywał. Pomimo tego, że pojawiały się takie propozycje jak Natan, czy Seweryn, to koniec końców Dawid i Joanna wybrali imię Marcel. Teraz na Instagramie byłego wokalisty zespołu „PiM” pojawił się wpis, który wskazuje na to, że o 10:56, 9 listopada para doczekała się w swojej pociechy. Dodajmy, że Dawid jest już ojcem Gabrysi.

Dawid Narożny został ojcem
Dawid Narożny został ojcem?!

Po jakimś czasie na profilu wokalisty pojawiło się również zdjęcie malucha.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego, co najlepsze dla świeżo upieczonych rodziców! Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej