Połącz się z nami

Dawid Podsiadło WZRUSZYŁ do ŁEZ! To wszystko dla ZBIGNIEWA WODECKIEGO!

Rozrywka

Dawid Podsiadło WZRUSZYŁ do ŁEZ! To wszystko dla ZBIGNIEWA WODECKIEGO!

Dawid Podsiadło jest bez wątpienia artystą, który potrafi grać na emocjach publiczności. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że po wykonaniu jednej z najsłynniejszych piosenek Zbigniewa Wodeckiego, publiczność zgromadzona w sali koncertowej, jak i przed telewizorami miała ciarki na całym ciele! Zobaczcie!

Dawid Podsiadło po raz kolejny udowodnił, że jest młodym, zdolnym artystą. Podczas tegorocznej edycji „Wodecki Twist Festiwal w Krakowie” wystąpił wokalista, o którym jest głośno już od dłuższego czasu.

Artysta jest niekwestionowanym idolem wielu Polaków, a świadczyć mogą o tym jego koncerty i bilety, które wyprzedają się w mgnieniu oka. Jako pierwszy wraz z Taco Hemingway’em, we wrześniu wypełnią niemal cały Stadion Narodowy.

View this post on Instagram

28 wrzesień #dawidpodsiadło

A post shared by Dawid Podsiadło (@_podsiad) on

Zbigniew Wodecki to wyjątkowy artysta, który odszedł już dwa lata temu, ale zapisał się w pamięci Polaków na zawsze. Jego utwory zna niemal każdy nie zależnie od wieku. W trakcie festiwalu na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak: Mela Koteluk, Igor Herbut, Anna Maria Jopek, Monika Brodka i wiele innych. Jednak to Podsiadło skradł całe show!

Podczas festiwalu w Krakowie, zaprezentował on publiczności piosenkę z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego ” Lubie wracać tam, gdzie byłem”. Podsiadło swoim wykonem wzruszył słuchaczy i tym samym udowodnił, że rzeczy niemożliwe dla niego nie istnieją! Posłuchajcie!

Fani nie kryli zachwytu, a wśród komentarzy mogliśmy czytać same pozytywne opinie.

„Niesamowity występ, na żywo jeszcze lepszy. Dawid, dziękujemy!”, „Cudowne, ciarki pełzają po całym ciele”– czytamy w komentarzach po występie Dawida.

Bez wątpienia Podsiadło już nie pierwszy raz udowodnił, że jest jednym z najlepszych artystów, jakich mamy obecnie na polskiej scenie muzycznej! Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz zaskoczy nas swoimi piosenkami!

Podoba Wam się piosenka Wodeckiego w wykonaniu Podsiadło? My mamy ciarki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry