Dawid Załęcki: [wiek, kariera, High League, Denis Załęcki, Instagram]

2 czerwca 2022
Przez: : KS

Dawid Załęcki to ojciec Dawida Załęckiego znanego między innymi z walk w oktagonie oraz dosyć ciętego języka. Okazuje się, że mężczyzna także zawalczy na jednej z gal. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat oraz z kim zmierzy się w oktagonie!

Dawid Załęcki: wiek

Nie da się ukryć, że walka ojca Denisa Załęckiego wzbudziła duże zainteresowanie wśród fanów frak fight’ów. Wielu z nich zaczęło szukać informacji, co wiadomo na temat mężczyzny, który zadebiutuje w oktagonie High League.

Największe zainteresowanie wywołał wiek Załęckiego. Otóż, okazuje się, że mężczyzna ma 45 lat. Wraz z najbliższymi na co dzień mieszka w Toruniu. Wszystko wskazuje na to, że na sali treningowej spędza równie dużo czasu, co jego syn.

Jeśli chodzi o wymiary Załęckiego, jego waga waha się w okolicach 92 kg, natomiast mierzy 184 cm. W mediach na jego temat zrobiło się głośno głównie ze względu na jego komentarze dotyczące walk syna. Mimo wszystko, zapewnia, że nie zależy mu na zrobieniu kariery w mediach.

Dawid i Denis Załęcki
Dawid i Denis Załęcki

Zobacz także: Co wiemy o Denisie Załęckim?

Dawid Załęcki: High League

Ojciec Denisa Załęckiego długo nie rozważał nawet walki podczas gali freak fightowej. Mimo to, po konflikcie jego syna z Alanem Kwiecińskim zgodził się zmierzyć z nim w oktagonie. Ich pojedynek ma odbyć się podczas High League 3.

Nie da się ukryć, że jego przeciwnik – Alan Kwicieński, który prócz walk jest znany z programu Warsaw Shore ma dużo większe doświadczenie w tego typu pojedynkach. Co więcej, na poprzedniej gali zmierzył się z Denisem Załęckim.

Trzeba przyznać, że to dość ciekawe zjawisko, kiedy na jednej gali zawalczy ojciec i syn. Jak oceniacie szanse starszego Załęckiego w debiucie na High League?

Dawid Załęcki: Instagram

Profil ojca Denisa Załęckiego na Instagramie, wszyscy zainteresowani mogą znaleźć pod nazwą @dawid.crazy.zalecki. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 14 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej