Denis Załęcki: [Bad Boy, kim jest?, wiek, Gromda, High League, Instagram]

24 stycznia 2022
Przez: : KS

Denis Załęcki to jeden z zawodników, którzy zawalczą podczas drugiej gali High League. Nie da się ukryć, że już teraz federacja Malika Montany cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Sprawdźmy, co wiadomo o jej zawodniku!

Denis Załęcki: wiek

Bad Boy jest jednym z zawodników, którzy wzbudzili największą ciekawość wśród wielbicieli High League. W sieci można znaleźć kilka podstawowych informacji na jego temat. Między innymi, udało nam się dotrzeć do informacji, że urodził się w 1997 roku. Co za tym idzie w tym roku skończy 25 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Torunia.

Wielu internautów zastanawia się również, ile wzrostu ma Denis. Okazuje się, że ma około 185 centymetrów wzrostu. O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Jednakże, tajemnicą nie jest, że od dzieciństwa przez pewien czas trenował karate.

Denis Załęcki Bad Boy
Bad Boy zawalczy w High League

Zobacz także: Co wiemy o Piotrze Bylinie – Edziu?

Denis Załęcki: High League

Treningi karate zainteresowało go na tyle, że ze sportami walki postanowił związać się także w wieku późniejszym. W popularnych organizacjach występuje od około dwóch lat. Jednakże, co ciekawe w pierwszej zapowiadanej walce na Wotore nie pojawił się ze względu na zatrzymanie przez policję. Podczas drugiej natomiast musiał uznać wyższość rywala.

Na swoim koncie ma także występ na Gromda. Sam jest również współzałożycielem The Var, gdzie mierzyły się ze sobą grupy kibicowskie.

Bad Boy swoich sił spróbuje również na High League. Podczas drugiej gali organizacji Malika Montany, Załęcki wejdzie do oktagonu z Alanem Kwiecińskim. Panowie nie ukrywają, że są ze sobą mocno skonfliktowani, co tylko dodaje emocji ich walce. Ich starcie będzie miało miejsce już 5 lutego 2022 roku.

Bad Boy: Instagram

Denis Załęcki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bad_boy_denis_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 25 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej