Dawno niewidziana Liszowska na gali Miss Polski 2020! Jak ona wygląda!

17 stycznia 2021
Przez: : M.J

Dawno niewidziana Joanna Liszowska pojawiła się w jury podczas konkursu Miss Polski 2020. Aktorka zaprezentowała się w białej kreacji, która nie zasłaniała zbyt wiele! Zobaczcie, jak wygląda!

Konkursy piękności cieszą się dużą popularnością w naszym kraju. Tegoroczne wybory Miss Polski 2020 odbyły się ze względy na pandemię bez udziału publiczności. Co więcej, warto zaznaczyć, że w tym roku w jury zasiadły same kobiety. Kandydatki nie tylko były oceniane przez znane osoby ze świata show-biznesu, ale również przez byłe zwyciężczynie tego konkursu piękności.

Tegoroczną galę poprowadzili niezastąpieni Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz, którym towarzyszyła Agnieszka Hyży. Choć wszystkie panie podczas tego wieczoru prezentowały się zjawiskowo, to my zwróciliśmy uwagę na Joannę Liszowską.

Można śmiało powiedzieć, że największe wrażenie zrobiło wejście Joanny Liszowskiej. Aktorka, która odcięła się od mediów i na próżno szukać najnowszych informacji na jej temat w sieci, po raz kolejny zrobiła ogromne wrażenie nie tylko swoją nową stylizacją, ale również odmienionym wyglądem! Zobaczcie, jak wyglądała dawno niewidziana Joanna Liszowska na gali Miss Polski 2020!

Dawno niewidziana Liszowska na gali Miss Polski 2020!

Joanna Liszowska na tegorocznej gali pojawiła się w dość odważnej stylizacji. Na pewno pierwsze co rzuca się w oczy, to dekolt aktorki oraz jej nowa fryzura. Długie, spięte w kucyka włosy, makijaż i biała suknia – tak tego wieczoru zaprezentowała się aktorka!

Joanna jak zawsze potrafi nas zaskoczyć i trzeba przyznać, że nadal prezentuje się znakomicie. Jej stylizacja na pewno będzie szeroko komentowana w mediach i trzeba przyznać, że wie, jak na siebie zwrócić uwagę!

A Wam, jak się podoba stylizacja Joanny Liszowskiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej