Denis Labryga: [wiek, walki, dziewczyna, Instagram]

18 marca 2023
Przez: : M.J

Kim jest Denis Labryga? Co wiemy na temat tego zawodnika, który wystąpi na gali High League 6? Jak wygląda jego życie prywatne i zawodowe? Jeśli jesteście ciekawi informacji na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Denis Labryga: wiek

Labryga urodził się 3 stycznia 1996 roku, co oznacza, że ma 27 lat. Mierzy 190 cm wzrostu i walczy w wadze ciężkiej między 100 a 105 kilogramów. Niejednokrotnie mogliśmy oglądać występy Denisa w organizacji Wotore, w której to zaskarbił sobie serca widzów. Denis swoją przygodę ze sportami walki zaczął już ponad 10 lat temu, co widać po jego umiejętnościach w walce.

Denis Labryga: walki

W 2014 roku zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów K1 i Puchar Świata w K1. Natomiast w 2019 roku ze względu na swoje zachowanie i sytuacje, które miały miejsce z jego udziałem, dostał zakaz trenowania. Nie zamierzał jednak rezygnować ze sporu. Wrócił do oktagonu silniejszy, jak sam mówi jest głodny kolejnych sukcesów, które z pewnością osiągnie. W przeszłości trenował przede wszystkim kickboxing. Dwukrotnie wygrał z Piotrem Więcławskim podczas gali Wotore na gołe pięści.

Denis jest takżę współwłaścicielem studia tatuatorskiego „SKY Tattoo”.

Już 18 marca stanie w oktagonie podczas gali High League 6. Zmierzy się z Konradem Karwatem.

ZOBACZ TAKŻE: “High League 6”: Karta Walk. Kiedy oglądać i jak wykupić dostęp?

Denis Labryga: dziewczyna

Nie wiadomo nic na temat partnerki życiowej Denis. Sam niechętnie wypowiada się na ten temat w mediach, a na swoich profilach nie zamieszcza zdjęć z życia prywatnego.

Denis Labryga: Instagram

28-latek prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą #denis_labryga. Jego profil obserwuje ponad 40 tysięcy Internautów.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej