Piotr Bylina: [Edzio, kim jest?, wiek, kariera, High League, dziewczyna, Instagram]

24 stycznia 2022
Przez: : KS

Piotr Bylina to twórca internetowy związany także ze środowiskiem muzycznym. W sieci dużo bardziej jest znany jako Edzio. Okazuje się, że sowich sił spróbuje niebawem także w amatorskich mieszanych sztukach walki. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Edzio: kim jest?

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, możemy dowiedzieć się, że popularny Edzio urodził się 1995 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 27 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Gdańska. Nietrudno nie zauważyć, że jego pseudonim nie ma nic wspólnego z imieniem i nazwiskiem. Jednakże, Piotr Bylina dużo bardziej znany jest właśnie jako Edzio.

Ostatnio w sieci było bardzo głośno o relacji Edzia i jego dziewczyny Poli. Wszystko dlatego, iż w bardzo krótkim czasie po kłótni raper nagrał piosenkę, w której zdradził kilka szczegółów z życia swojej partnerki, które zdaniem niektórych były zbyt prywatne. Jednakże, para zdecydowała się dać sobie drugą szansę.

Edzio High League
Co wiemy o Edziu?

Zobacz także: Co wiemy o Czuuxie?

Edzio: kariera

Jeszcze jakiś czas temu Piotr Bylina należał do grona najbardziej znanych freestylowców w Polsce. Na swoim koncie ma wiele występów w bitwach freestalowych, gdzie pokazał się z dobrej strony. Do tej pory nagrał także kilka utworów dotyczących jego życia.

Aktualnie, Edzio dużo bardziej skupił się na karierze na TikToku. Tam dużą popularnością cieszy się jego seria 3 słowa. Mianowicie, z podanymi wyrazami układa freestyle, czego efektami chwali się w sieci.

Twórca internetowy i tiktoker zadebiutuje na High League 2. Jego przeciwnikiem w oktagonie będzie Czuux – jeden z najpopularniejszych youtuberów. Ich pojedynek będzie miał miejsce 5 lutego 2022 roku na Tauron Arenie w Krakowie.

Piotr Bylina: Instagram

Edzio prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @edzioo. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 78,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej