Diana Kautz: [kim jest, mąż, pogodynka, Instagram]

7 lutego 2020
Przez: : KS

Diana Kautz to prezenterka pogody, przed którą niewątpliwie kariera w telewizji stoi otworem. Pogodynka jest nową ulubienica widzów DDTVN i wiele wskazuje na to, że szybko zrobi karierę w stacji TVN. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Diana Kautz (@dianajozefszczyk)

Diana Kautz: kim jest?

Co ciekawe, kobieta bardzo szybko zyskała sympatię telewidzów. Mimo, że jej pasja zdecydowanie różni się od przedstawiania pogody w kraju, w tej roli radzi sobie bardzo dobrze. W życiu prywatnym uwielbia podróżować i uprawiać sport. Jest absolwentką fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Ćwiczenia na siłowni są zarazem czynnością, której poświęca cały wolny czas. Wywiady i rozmowy na antenie również nie są jej obce.

Diana Kautz: pogodynka

Zanim związała się z ogólnopolską stacją TVN pracowała z poznańską WTK. Tam również zajmowała się prognozowaniem pogody. Mimo to, niedługo zajęły jej przemyślenia nad przejściem do telewizji o dużo większych zasięgach. Chociaż jej pasją jest ewidentnie aktywność fizyczna, był to krok do rozpoznawalności i wielkiej kariery. Mimo to, zapewnia, że fitness, siatkówka i fizjoterapia nie odejdą w cień.

Zobacz także: Wszystko o Bartek Jędrzejak.

Wygląda na to, że zarówno telewidzowie, jak i ekipa pracująca na planie przyjęli ją bardzo otwarcie. Już teraz nie brakuje słów uznania na jej temat i dodawania otuchy w dalszej karierze.

Diana Kautz: mąż

Okazuje się, że jej mężowi także nie są obce występy w telewizji. Maciej Kautz również pracuje w telewizji WTK jako dziennikarz, ale również jest konferansjerem. Oprócz tego, jest także konferansjerem. Mimo, że para pobrała się w 2019 roku, nie ukrywają swojej miłości i wszystko wskazuje na to, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

Rok 2019 będzie dla mnie niezapomniany… Pełen przeżyć, pięknych momentów, wzruszeń, i niesamowitych podróży. Aż trudno się rozstać… Let’s celebrate!🥂 #happynewyear #love #marriage

Post udostępniony przez (@dianajozefszczyk)

Diana Kautz: Instagram

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dianajozefszczyk. Jej profil obserwuje dopiero ponad tysiąc użytkowników, ale jesteśmy przekonani, że wraz z jej popularnością ta liczba zdecydowanie wzrośnie. Na swoje konto dodaje zdjęcia z publicznych występów, ale także pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

źródło: Instagram Diany Kautz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej