Dlaczego Kaźmierska nazwała syna Conan? Jej wyznanie wiele wyjaśnia!

10 lutego 2020
Przez: : J.J

Dagmara Kaźmierska to barwna postać z popularnego programu “Królowe Życia”, w którym idzie przez świat jak burza wraz ze swoim synem Conanem. Skąd wzięło się to oryginalne imię? Przekonajcie się! Dlaczego Kaźmierska nazwała syna Conan?

Dagmara Kaźmierska wraz z synem Conanem i najbliższymi przyjaciółmi Jackiem i Edzią, nie tylko pokazują swoje szalone życie w programie Królowe Życia, ale również zabawiają i niejednokrotnie poprawiają humor fanom programu.

Dagmara to miłośniczka bogactwa i luksusu, żyje tak jak chce, mimo przeciwności losu, które co chwile pojawiają się na jej drodze. Na pierwszym miejscu stawia syna Conana. Pomimo dojrzałego już wieku, jej syn chętnie wyjeżdża z mamą na wakacje. Ostatnimi czasy pochwalili się wyjazdem na Malediwy, gdzie wygrzewali się w ciepłym słońcu. Relacja Dagmary i syna jest wzorowa – królowa przeprowadza z nim rozmowy na każdy temat. Choć często dochodzi między nimi do małych spięć, zazwyczaj kończą się one zaledwie po paru minutach.

Dlaczego Kaźmierska nazwała syna Conan? Jej wyznanie wiele wyjaśnia!

Pewien czas temu informowaliśmy Was o ciężkiej przeszłości Dagmary, kiedy trafiła ona do więzienia. Jak przyznała, krzywda jej się tam nie działa, ale zabijała ją tęsknota za ośmioletnim synem, którego musiała pozostawić:

“Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać.”

Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Fani programu zapewne niejednokrotnie zastanawiali się, dlaczego królowa właśnie takie imię nadała swojemu synowi. Conan to wyjątkowo oryginalne imię, nawet jak na dzisiejsze czasy. Królowa wytłumaczyła, dlaczego właśnie tak nazwała swojego syna. W wywiadzie dla “Jastrząbpost” przyznała, że pomysł ten wyszedł od jej męża, a ojca Conana:

“Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo.”

Warto zwrócić uwagę, również na metamorfozę mężczyzny. Conan na przełomie kolejnych sezonów programu bardzo wydoroślał i zmienił się. Obecnie ciężko pracuje nad swoją sylwetką, by dojść do upragnionej formy!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BsTZ-znlYag/

Co uważacie o imieniu Conan?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej