Dni Filipa Chajzera w TVN są policzone? Dziennikarz skomentował swoje odejście z DDTVN

17 marca 2021
Przez: : W.M.

Według ostatnich doniesień mediów Chajzer już niedługo może pożegnać się z posadą prowadzącego „Dzień Dobry TVN”. Fan wprost zapytał dziennikarza, czy ostatnie plotki mają coś wspólnego z prawdą. Filip Chajzer odejdzie z DDTVN?

Marzena Rogalska wraca do telewizji

Ponad miesiąc temu media zelektryzowała informacja o odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Publicznej. Dziennikarka, która kilkanaście lat związaną była z TVP i między innymi od pewnego czasu wspólnie z Tomaszem Kammelem współprowadziła program śniadaniowy, ogłosiła, że postanowiła odejść z pracy. Na swoim Instagramowym profilu poinformowała fanów, że po 12 latach zakończyła współpracę z Telewizją Publiczną.

Wielu fanów dziennikarki, którzy od lat oglądali ją w „Pytaniu na śniadanie”, nie ukrywało swojego rozczarowania tym, że Marzena zniknie z telewizji. Wkrótce okazało się, że Rogalska ma już nowe plany i niebawem ponownie pojawi się na ekranach.

Zobacz także: Rogalska wraca do pracy w telewizji.

Marzena Rogalska przejdzie do TVN
Marzena Rogalska wraca do telewizji

Filip Chajzer odejdzie z TVN?

Kilka dni temu Marzena Rogalska w krótkiej w wymianie zdań z internautką, zdradziła, że niebawem powróci do telewizji. Wielu widzów momentalnie zaczęło snuć domysły, że Marzena rozpocznie pracę w konkurencji stacji TVP i dołączy do ekipy „Dzień Dobry TVN”.

Niedługo później “Pudelek” dotarł do informacji, jakoby jeden z dotychczasowych duetów miałby ustąpić miejsca Marzenie Rogalskiej. Według przekazanych informacji to Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer mieliby pożegnać się z pracą w śniadaniówce.

Na instagramowym profilu Filipa jeden z internautów poprosił dziennikarza, aby odniósł się do informacji odnośnie jego odejścia z „Dzień Dobry TVN”. Chajzer jasno dał do zrozumienia, że ostatnie doniesienia to jedynie plotki.

„Co do plotki, to mogę się tylko życzliwie uśmiechnąć do tych, co ją usilnie lansują” – odpowiedział Filip

Wszystko zatem wskazuje na to, że fani Filipa mogą odetchnąć z ulgą. Cieszycie się, że Filip nie odejdzie z “DDTVN”?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej