Do czego Dagmara namówiła Jacka? Uciekał w popłochu! [Królowe życia 8.]

27 marca 2020
Przez: : P.Z.

Królowe życia to z pewnością najpopularniejszy program stacji TTV, a już dziś zobaczymy jego kolejny odcinek. Oczywiście nie może zabraknąć w nim Dagmary i jej wiernego przyjaciela, który jest w stanie wiele dla niej zrobić. Zobaczcie zatem, do czego Dagmara namówiła Jacka tym razem!

Tej dwójki bohaterów programu “Królowe życia” nikomu nie trzeba przedstawiać. Mają oni faktycznie bardzo wielu fanów, którzy doceniają ich za prawdziwość, szczerość, a także dystans do siebie. Dagmara i jej przyjaciel Jacek od pierwszego sezonu przynoszą widzom sporą dawkę uśmiechu. Ich przygody, rozmowy, przekomarzania i słowne potyczki rozbawiają z pewnością nie jednego oglądającego od wielu lat.

Dla Dagmary los w ostatnim czasie nie był łaskawy, w ubiegłym roku bowiem miała bardzo ciężki wypadek samochodowy. Długo dochodziła do tego, aby móc normalnie funkcjonować, a właściwie nadal to robi. Chociaż jest już samodzielna, to cały czas walczy o powrót do pełnej sprawności. W pierwszym odcinku nowego sezonu widzieliśmy, jak przechodzi kolejną operację stopy. W perspektywie czekała ją jeszcze jedna, która teraz też ma za sobą.

Dagmara przeszła ostatnio wiele trudnych chwil, a nieocenionym towarzyszem w tym czasie był jej przyjaciel Jacek. Cały czas dba o nią, wyszukując również kolejne specyfiki, które mogą przyspieszyć jej powrót do zdrowia. Wierni widzowie z pewnością pamiętają, jak wymyślił wycieczkę po uzdrawiającą wodę.

Do czego Dagmara namówiła Jacka?

Dagmara bardzo docenia swojego wiernego kompana, a także wie, jak cenne jest zdrowie. Tym razem to ona postanowiła namówić Jacka na badania.

“Ja jestem prostym człowiekiem, mnie nie trzeba badać” – bronił się Jacek

“To jak prostym to trzeba badać na prostatę”– powiedziała Dagmara

Jacek dał się namówić na wizytę u urologa i badanie prostaty. Po chwili w gabinecie jednak wybiegł w popłochu. Protestując przy tym, że nie wróci tam więcej.

“On mi palec w d… wsadził” – powiedział oburzony Jacek

Jacek rzeczywiście nie zdawał sobie sprawy z tego, jak do końca będzie wyglądało to badanie. Dlatego też był bardzo oburzony zachowaniem lekarza.

“On się nie spodziewał, że to będzie takie badanie. Był pewien, że to będzie chodziło o badanie krwi i ewentualnie może badanie wzrokowe. On się nie spodziewał, że to będzie bardziej dogłębne badanie.” – skomentowała Dagmara

Więcej przygód Dagmary i Jacka zobaczymy już niebawem. Będziecie oglądać?

Przypominamy, że premierowy odcinek „Królowych Życia” 8 w każdy piątek o godz. 22:15 na antenie stacji TTV.

Więcej o programie tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz