Połącz się z nami

Królowe życia 8. odc.1 – Dagmara przechodzi kolejną operację. Patryk gubi obrączkę.

Rozrywka

Królowe życia 8. odc.1 – Dagmara przechodzi kolejną operację. Patryk gubi obrączkę.

Nastała z pewnością długo wyczekiwana chwila dla fanów tego popularnego programu stacji TTV. Właśnie dzisiaj 28 lutego mogli zobaczyć oni pierwszy odcinek nowego sezonu. Królowe życia 8. odc.1 to powrót ulubionych bohaterów wielu widzów. Zobaczyliśmy zatem Dagmarę, Rafała i Gabriela, a także Izę i Patryka. Co u nich słychać? Zobaczcie!

Królowe życia 8. odc.1. 

Dagmara

Dagmara po wielu ciężkich miesiącach dochodzenia do siebie po wypadku, ma przejść kolejną operację. Z pewnością wierni widzowie programu pamiętają, jak jeździła ona na konsultacje do Poznania. Z nadzieją, że właśnie ten lekarz będzie mógł jej pomóc, a stawu w stopie nie trzeba będzie unieruchamiać. Teraz doczekała się operacji, która jeżeli się uda, na pewno polepszy komfort jej poruszania.

Dagmarze w szpitalu towarzyszy oczywiście Jacek, i jak to w ich przypadku bywa. Nie brakuje im poczucia humoru nawet podczas wypełniania ankiety przedoperacyjnej.

”My zawsze tak z humorem, żeby było mniej stresu” – powiedział Jacek do pielęgniarki.

”Przyjechałam na operację, kolejną zresztą, pełna obaw jednakże i nadziei. No obaw to jest zrozumiałe, bo to jest ostatni pociąg już, jakby się ta operacja nieudała. Mogłoby być źle”. – skomentowała Dagmara. 

Kiedy Dagmara urządziła się w szpitalnej sali do Jacka i Dagmary, dołączyła również Ula. To właśnie ona pomagała dalej przygotować się jej do operacji, jednak pojawił się mały problem z wyjęciem kolczyka, który Dagmara ma nad górną wargą. Udało się go wyciągnąć dopiero po interwencji nożyczek chirurgicznych.

Po tym wszystkim doktor powiedział Dagmarze, że sytuacja nie jest prosta i nie może niczego obiecać. Operacja trwała długo, a Jacek i Ula dzielnie czekali na przyjaciółkę, nie mogąc sobie znaleźć miejsca.

”Cudów z tego nie będzie…, ale jestem zadowolony” – powiedział po operacji doktor.

Operacja dla Dagmary zatem zakończyła się pozytywnie, jednak to nie koniec jej walki o powrót do pełnego zdrowia.

Iza i Patryk

Jak wiemy Iza i Patryk, całkiem niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Z pewnością  wydarzenie to było dla nich symbolicznym zwieńczeniem długoletniego związku. Od tamtej chwili dalej idą przez życie już jako mąż i żona. 

Niewątpliwym symbolem zaślubin jest obrączka, a do jej noszenia wielką uwagę przykłada również Iza. Jednak Patryk nie może znaleźć swojej, do czego początkowo nie chce się przyznać. 

Królowe życia 8. odc.1
Źródło: https://www.instagram.com/p/B9EbX1mJO72/

” Denerwowałam się już samym faktem, że on jak zwykle odwrócił kota ogonem, oczywiście ja musiałam ja przełożyć. Zdenerwowałam się całą tą sytuacją, bo nie lubię, jak mi ktoś coś wmawia” – komentowała Iza.

Kiedy okazuję, się tak gorączkowo szuka właśnie obrączki, Iza przedkłada swoje plany, aby pojechać i jej poszukać. Pierwszym miejscem, gdzie pojechali była siłownia, jednak tam jej nie było.

Iza była bardzo zawiedziona. Kiedy jednak podjechali na stację benzynową zatankować samochód, okazało się, że Patryk obrączkę miał cały czas w portfelu. Zatem sytuacja zakończyła się szczęśliwie.

Rafał i Gabriel

Tych dwóch z pewnością bardzo lubianych bohaterów programu, jeszcze w poprzednim sezonie oglądaliśmy osobno. Teraz próbują na nowo odbudować swój związek. Jak wiemy, Gabriel wrócił do Warszawy i z Rafałem mieszkają  w nowym mieszkaniu w starej kamienicy.

Rafał nigdy nie będzie chyba miał dość ciągłego urządzania tych wnętrz. Tym razem wymyślił, że przydałby się nowy duży kwiatek do salonu.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B9EbX1mJO72/

” Ja pracuję, a ty cały czas mnie przeganiasz. Ja mam teraz zajęcia, a ty chcesz na pewno teraz jechać, kupić kwiatka?” – powiedział do Rafała, Gabriel.

” No tak sobie pomyślałem, że właśnie teraz pojedziemy. Ja już widzę, jak ty się cieszysz na tę myśl” – odpowiedział Rafał.

Gabriel jak zwykle to bywa, uległ Rafałowi, wybrali się więc na zakupy. I chyba był to najzabawniejszy wątek premierowego odcinka ósmego sezonu.

Rafał wybrał sobie wielką roślinkę, która nie zmieściła się do taksówki, panowie chwilowo bowiem byli bez własnego samochodu. Rafał jednak uparł się, że mimo tego zabierze kwiatka do domu. W wielkiej czapce i futrze niósł zatem wielką doniczkę. 

Źródło: https://www.instagram.com/p/B9EbX1mJO72/

Dalej Gabriel, Rafał i roślinka wsiedli do tramwaju i finalnie jakoś udało im się dojechać. Okazało się przy tym, ze Gabriel jechał pierwszy raz w Polsce tramwajem, co było dla Rafała zaskoczeniem. 

Oglądaliście ten odcinek? Jak wam się podobał?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry