Połącz się z nami

Do sieci wypłynął filmik z udziałem Lewandowskiego. To nagranie jest HITEM! [WIDEO]

Lewandowski nagranie z boiska

Z życia gwiazd

Do sieci wypłynął filmik z udziałem Lewandowskiego. To nagranie jest HITEM! [WIDEO]

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na całym świecie, a jego nazwisko zna praktycznie każdy, kto choć trochę interesuje się sportem. Robert niejednokrotnie prezentował nam swoje ogromne umiejętności i talent, jednak musicie zobaczyć najnowszy filmik z jego udziałem. Tego mogliście się nie spodziewać.

Euro 2020

W ostatnich dniach z ust Polaków nie schodzi temat Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Pierwszy mecz nie był dla nas udany – Polska przegrała ze Słowacją, a kibice stracili nadzieję na dalsze powodzenie narodowej drużyny w mistrzostwach. W ubiegłą sobotę polska drużyna dała z siebie wszystko i zremisowała z mocnym rywalem, jakim była Hiszpania. Dziś decydujący mecz, po którym okażę się, czy Polska będzie kontynuować swoją przygodę na Euro 2020.

Robert Lewandowski

Robert oprócz tego, że jest kapitanem polskiej reprezentacji, jest również zawodnikiem w klubie Bayern Monachium, gdzie gra na pozycji napastnika. Od lat Lewy prężnie działa na swoje nazwisko. Przez lata aktywności sportowej zdobył wiele nagród i wyróżnień, dzięki którym stał się jednym z najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie.

Talent i umiejętności Lewandowskiego przestały nas zadziwiać. Piłkarz niejednokrotnie na boisku udowadniał, że ciężka praca nie idzie na marne. Niemniej jednak do sieci wypłynął filmik, na którym zobaczyć możecie kolejny raz popis ze strony Lewego.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Umiejętności Lewego

Na zamieszczonym w sieci filmiku Lewandowski podczas treningu wykopuje piłkę ponad bramkę. To jednak nie koniec. Piłka uderzona przez Lewego powędrowała za bramkę i uderzyła wprost w telefon osoby z mediów. Na innym z filmików widzimy, relację prosto z telefonu, który został uderzony przez piłkę Lewego. Musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Do sieci trafił SMS Lewego po meczu z Hiszpanią! Napisał za dużo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry