Docinki Kate i Williama w kierunku Meghan i Harry’ego! Takiego komentarza nikt się nie spodziewał!

8 maja 2019
Przez: : M.J

Książęta z Cambridge William i Kate, na jednym z ostatnich oficjalnych wyjść skomentowali narodziny syna Meghan i Harry’ego. Uśmiech nie schodził im z twarzy, ale też nie zabrakło drobnych złośliwości! Zobaczcie co powiedzieli o narodzinach kolejnego royal baby!

William i Kate.

Meghan i Harry zostali rodzicami

6 maja wczesnym rankiem Meghan i Harry powitali na świecie swojego pierwszego potomka. Nie wiadomo jeszcze jak nazwą swojego syna. Nie wiadomo również, jak wygląda nowo narodzone royal baby, natomiast sam fakt, że dziecko książęcej pary jest już na świecie, wzbudza ogromne zainteresowanie. Gratulacje dla książęcej pary płyną z całego świata, a fani rodziny królewskiej nie mogą się już doczekać pierwszego oficjalnego wyjścia Meghan z synkiem.

Kilka godzin po porodzie głos zabrał podekscytowany książę Harry, który podkreślił, że mama i dziecko czują się świetnie, a on sam jest bardzo szczęśliwy. Teraz podczas jednego z oficjalnych wyjść, publicznie swoje gratulacje złożyli Kate i William, którzy mają trójkę dzieci. Jakie rady mieli dla świeżo upieczonych rodziców? Zobaczcie!

Zobacz także: Kate i William udawali swój związek? Szokujące doniesienia.

Meghan Markle i książę Harry.

Docinki księcia Williama po narodzinach syna Meghan

Książę William i Kate pojawili się na regatach „King’s Cup”, a reporterzy od razu zapytali ich o nowo narodzonego syna Harry’ego i Meghan. Książę oficjalnie pogratulował bratu, ale nie zapomniał również delikatnie zażartować.

„Oczywiście jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i nie mogę się doczekać, by zobaczyć ich w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy sprawy się uspokoją … Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie pozbawionym snu” – wyznał William.

Księżna Cambridge o podobnej porze roku urodziła dwójkę swoich dzieci, księcia Louisa i księżniczkę Charlotte. Zwróciła również uwagę, że pierwsze tygodnie macierzyństwa mogą być ciężkie.

„Jest to świetna pora roku, aby mieć dziecko. Jak powiedział William, czekamy na spotkanie z nim i dowiemy się, jakie będzie jego imię. Te następne tygodnie są zawsze trochę zniechęcające za pierwszym razem, więc życzymy im wszystkiego najlepszego”.

Według zapewnień księcia Harry’ego, pierwsze zdjęcie jego syna mamy zobaczyć dzisiaj 8 maja. Wszyscy na pewno czekają z niecierpliwością na ten moment. Bardzo możliwe, że książęca para również ogłosi jak dali na imię nowo narodzonemu royal baby. Nie wiadomo, jednak kiedy wraz z synkiem pokaże się publicznie księżna Sussex.

Zobaczcie pierwszy wywiad Kate i William, po narodzinach nowego członka rodziny królewskiej!

Źródło: Hellomag.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz