„Doda. 12 kroków do miłości”: Idealny mężczyzna według Dody? Lista jej wymagań jest naprawdę długa!

17 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Doda już niedługo zaprezentuje swój premierowy program – Doda. 12 kroków do miłości, w którym będzie poszukiwała swojego wymarzonego mężczyzny. Reality-show z udziałem utalentowanej i niezwykle atrakcyjnej wokalistki, pokaże zmagania mężczyzn, którzy będą walczyli o jej względy. Kto ma szansę skraść serce Dody? Zobaczcie, list jej wymagań robi wrażenie!

Doda. 12 kroków do miłości

Wraz z jesienną ramówką na szklane ekrany zawita reality- show z udziałem Dody – jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dorota spotka się z 12 mężczyznami, którzy będą walczyć o miano “tego jedynego”.

Eksperyment odbędzie się pod okiem psychologa oraz przyjaciół Doroty, którzy będą służyć jej dobrą radą i wsparciem. Rabczewska, która jest niezwykle nie tylko utalentowaną, ale i atrakcyjną kobietą ma jasno sprecyzowane wymagania dotyczące mężczyzny, z którym chciałaby się związać. Czego Doda wymaga od kandydatów, którzy zgłosili się, by walczyć o jej względy?

ZOBACZ TAKŻE: “Doda: 12 kroków do miłości”: Doda szuka męża w swoim reality-show?

Wymagania Dody wobec wymarzonego partnera

Portal Pomponik dotarł do listy, w której artystka zdradziła, jaki powinien być jej wymarzony partner. Rabczewska ma jasno sprecyzowane wymagania. Co ciekawsze, nie musi być to Polak, a szansę mają również obcokrajowcy. Doda weźmie pod uwagę Panów w wieku od 29 do 45 lat.

ZOBACZ TAKŻE: “Doda. 12 kroków miłości”: Rabczewska mówi o uczuciach do Majdana! Zobaczcie zwiastun!

Doda nie ukrywa, że niezwykle ważne jest dla niej, by tak jak ona uprawiał sport i kochał aktywność fizyczną. Artystka zwróci uwagę na istotną dla niej kwestię, jaką jest sylwetka, ale i uzębienie.

To jednak nie wszystko. Dorota oczekuje od kandydatów, by Ci posiadali „akceptowalny” status materialny. Wszystko to przez fakt, że nie chce, aby przyszły mężczyzna związał się z nią ze względów finansowych.

Mężczyźni, którzy będą ubiegać się o jej serce muszą mieć wysokie poczucie własnej wartości.

Doda.12 kroków od miłości
Doda. 12 kroków od miłości

Myślicie, że Dorota znajdzie tego jedynego?

Źródło: Pomponik, Instagram Dody,

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej