“Doda: 12 kroków do miłości”: Doda szuka męża w swoim reality-show?

13 lipca 2022
Przez: : W.M.

Fani od lat interesują się życiem uczuciowym Dody. Gdy wydawało się, że artystka po nieudanym małżeństwie nie będzie chciała otworzyć serca na nową miłość, wszystko wskazuje na o, że Rabczewska jest gotowa na kolejny związek. Co więcej, Doda szukać będzie męża w swoim reality-show.

Byli partnerzy Dody

Historia życia uczuciowego Dody z pewnością nadawać by się mogła na scenariusz hitowego filmu. Najbardziej kontrowersyjna artystka polskiej sceny muzycznej ma za sobą kilka medialnych i niestety mało udanych związków.

W 2003 roku Rabczewska poznała swojego pierwszego męża Radosława Majdana. Para po dwóch latach związku zdecydowała się na ślub, lecz ich małżeństwo nie przetrwało i w oparach niemałego skandalu byli kochankowie rozstali się. Po pewnym czasie piosenkarka zaczęła spotykać się z liderem zespołu Behemoth Adamem Darskim, z którym także była zaręczona, lecz i tez związek nie przetrwał próby czasu.

Jedną z kolejnych jej relacji był związek z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim, ale i z nim Doda rozstała się po 10 miesiącach związku. W 2015 roku artystka zaręczyła się z Emilem Haidarem, ale relacja z przedsiębiorcą również odbiła się szerokim echem w mediach, a Rabczewska nie raz spotykała się z byłym narzeczonym w sądzie.

Zobacz także: Doda należy do Mensy. Jakie ma IQ?

Fani, którzy śledzą życie prywatne Dody, byli przekonani, że jej ostatni związek z Emilem Stępniem, zakończy się happy-endem, jednak jak wiadomo, tak się nie stało. Po ponad trzech latach małżeństwa para rozwiodła się w listopadzie 2021 roku. Po rozstaniu z ostatnim mężem Doda przyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej ze strony byłego partnera.

Nowe reality-show z Dodą

O tym, że powstało nowe reality-show z Dodą, pochwaliła się sama Rabczewska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Gwiazda pokazała urywki z planu i potwierdziła, że program z jej udziałem zobaczyć będzie można od września.

„Dziękuję, ekipo za te 40 dni wspólnej pracy. Było ciężko, ale było warto! Efekty już od września” – zdradziła Doda

Doda reality-show
Nowe reality-show z Dodą

Jak widać na Story Dody, program prawdopodobnie nazywać się będzie Doda: 12 kroków do miłości. Jak donosi Super Expressu liczba 12 wcale nie jest przypadkowa. Tabloid przekazał, że to właśnie z dwunastoma kandydatkami Rabczewska będzie umawiać się na randki.

Doda reality-show
Nowe reality-show z Dodą

Czy Doda odnajdzie pośród nich miłość swojego życia? Przekonamy się już we wrześniu na antenie stacji Polsat.

Reality-show Doda
Doda/fot. AKPA

źródło: Instagram Dody/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej