”Doda. 12 kroków do miłości”: Zalana łzami Rabczewska boleśnie podsumowała mężczyzn! ”Każdy kłamie”

3 września 2022
Przez: : M.J

Już 3 września startuje nowe show stacji Polsat, w którym główną bohaterką będzie Dorota Rabczewska. Doda. 12 kroków do miłości, bo taką nazwę nosi nowy program z artystką w roli głównej, pozwoli widzom nie tylko lepiej ją poznać, ale również poznać Dodę od tej emocjonalnej strony. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci wyraźnie widać, że przeszłość odcisnęła duże piętno na psychice 38-latki.

Doda. 12 kroków do miłości

To będzie niezła gratka dla fanów królowej polskiej sceny muzycznej, która będzie szukała idealnego partnera na życie. Z filmików, które od jakiegoś czasu pojawiają się w sieci możemy zobaczyć, iż Dodzie podczas eksperymentu będzie towarzyszył psycholog. Specjalista wysłucha opowiadań Rabczewskiej na temat poprzednich związków oraz jej oczekiwań względem przyszłego partnera. W programie Doda będzie również chodziła na randki z tajemniczymi mężczyznami.

ZOBACZ TAKŻE: Idealny mężczyzna według Dody? Lista jej wymagań jest naprawdę długa!

Teraz w sieci pojawił się kolejny fragment programu, który już w najbliższą sobotę 3 września zagości na naszych ekranach. Nie da się ukryć, że Dorota Rabczewska po raz pierwszy tak otworzyła się przed widzami. Z ust piosenkarki padło wiele gorzkich słów, a na jej twarzy zagościły nawet łzy. Każdy, kto choć trochę śledzi życie miłosne Dody doskonale wie, że jak do tej pory nie miała ona szczęścia w miłości. Tym razem gorzko podsumowała mężczyzn i jak zaznaczyła:

“Każdy kłamie […] Ja nie chcę tracić czasu, ja chcę komuś ufać”

Gorzkie słowa Dody na temat mężczyzn

Chyba każdy fan Doroty Rabczewskiej zgodzi się z tym, że artystka jest jedną z najszczerszych gwiazd w polskim show-biznesie. To właśnie dzięki nieowijaniu w przysłowiową bawełnę przysporzyła sobie mnóstwo fanów, którzy cały czas trzymają za nią kciuki i liczą na to, iż w końcu znajdzie partnera, który będzie jej godny.

ZOBACZ TAKŻE: Rabczewska mówi o uczuciach do Majdana! Zobaczcie zwiastun!

Tym razem w gabinecie u psychologa Leszka Mellibrudy Doda boleśnie wypowiedziała się o mężczyznach.

“Każdy kłamie! W głupotach, najmniejszych. Ja nie chcę tracić na to czasu. Nie chcę! Ja chcę komuś ufać. Bo ja chcę mieć ten czas dla nas, dla siebie, a nie dla rozkładania kartek, czerwonych lin i dochodzenia do prawdy. Bo ja i tak do tego dojdę. Ja wezmę go, lampa w oczy, wykrywacz kłamstw, podsłuchy-będę wszystko wiedziała. Ale po co mi to jest? Ja nie chcę siebie takiej, ja chcę, żeby mężczyzna mnie koił i wydobywał moje najlepsze cechy […]”- powiedziała wyraźnie poruszona Rabczewska.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo wpisów od kobiet, które doskonale rozumieją sytuację Dody, a nawet się z nią utożsamiają. Być może nowy program stacji Polsat będzie również swojego rodzaju motywatorem dla kobiet, które również mają za sobą nieudane relacje.

My nie możemy się już doczekać! A Wy?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej