Połącz się z nami

Doda będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2022?! Piosenkarka zgłosiła swoją piosenkę!

Doda na Eurowizji 2022

Rozrywka

Doda będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2022?! Piosenkarka zgłosiła swoją piosenkę!

Konkurs Eurowizji 2022 zbliża się wielkimi krokami. O tym, kto będzie reprezentował nasz kraj dowiemy się w lutym. Jak się okazuju, być może to Doda wystąpi na Eurowizji 2022! Piosenkarka zgłosiła swoja piosenkę Fake Love do eliminacji konkursu!

Eurowizja 2022 w Turynie

W tym roku finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się 14 maja w hali PalaOlimpico w Turynie. Do tej pory nie poznaliśmy jeszcze reprezentanta naszego kraju, który wystąpi w konkursie. Jakiś czas temu spekulowano, że to Daria ze swoim utworem Paranoi będzie reprezentować Polskę. Wokalistka jednak zdementowała te plotki.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że informacja o tym, kto zaśpiewa w konkursie w Turynie podana zostanie 15 stycznia, okazało się, że reprezentant Polski zostanie wyłoniony dopiero w lutym. Zmieniono zasady wyboru naszego rodaka występującego na Eurowizji i swój udział w decyzji, oprócz ekspertów, będą mieli także widzowie.

W lutym przeprowadzone zostaną eliminacje, w których wezmą udział polscy artyści. Jak podają media wśród kandydatów będą między innymi: Daria, Krystian Ochmann jednak do tej pory nie zostało potwierdzone te nazwiska.

Doda na Eurowizji 2022?

Ku uciesze fanów Dody, o której mniemanym udziale w konkursie spekulowano już w zeszłym miesiącu, okazuje się, że piosenkarka zgłosiła swoja najnowszą piosenkę Fake Love do eliminacji w konkursie Eurowizji! Piosenkarka oficjalnie potwierdziła na swoim Instagramie, że zgłosiła swój hit!

„Fake love” na Eurowizji? Niech się dzieje wola nieba / fanów 🙋‍♀️ #oszalałam

Pod zamieszczonym postem pojawiło się sporo entuzjastycznych wpisów od fanów artystki:

„Genialnie 😍😍”

„Rewelacja! 😍 BRAWO! 👏🏻”

„Generalnie obstawiałam, że ten numer powinien nas reprezentować…. Ale gdzieś usłyszałam, że nie chcesz …. Szok !!! Czad ! Czy to żart ??? 😂😂”

Nie da się ukryć, że występ Dody na Konkursie Eurowizji w Turynie mógłby przejść do historii! Myślicie, że piosenkarka miałaby szansę wygrać?

Źródło: Instagram Dody

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry