Doda będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2022?! Piosenkarka zgłosiła swoją piosenkę!

13 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Konkurs Eurowizji 2022 zbliża się wielkimi krokami. O tym, kto będzie reprezentował nasz kraj dowiemy się w lutym. Jak się okazuju, być może to Doda wystąpi na Eurowizji 2022! Piosenkarka zgłosiła swoja piosenkę Fake Love do eliminacji konkursu!

Eurowizja 2022 w Turynie

W tym roku finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się 14 maja w hali PalaOlimpico w Turynie. Do tej pory nie poznaliśmy jeszcze reprezentanta naszego kraju, który wystąpi w konkursie. Jakiś czas temu spekulowano, że to Daria ze swoim utworem Paranoi będzie reprezentować Polskę. Wokalistka jednak zdementowała te plotki.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że informacja o tym, kto zaśpiewa w konkursie w Turynie podana zostanie 15 stycznia, okazało się, że reprezentant Polski zostanie wyłoniony dopiero w lutym. Zmieniono zasady wyboru naszego rodaka występującego na Eurowizji i swój udział w decyzji, oprócz ekspertów, będą mieli także widzowie.

W lutym przeprowadzone zostaną eliminacje, w których wezmą udział polscy artyści. Jak podają media wśród kandydatów będą między innymi: Daria, Krystian Ochmann jednak do tej pory nie zostało potwierdzone te nazwiska.

Doda na Eurowizji 2022?

Ku uciesze fanów Dody, o której mniemanym udziale w konkursie spekulowano już w zeszłym miesiącu, okazuje się, że piosenkarka zgłosiła swoja najnowszą piosenkę Fake Love do eliminacji w konkursie Eurowizji! Piosenkarka oficjalnie potwierdziła na swoim Instagramie, że zgłosiła swój hit!

„Fake love” na Eurowizji? Niech się dzieje wola nieba / fanów 🙋‍♀️ #oszalałam

Pod zamieszczonym postem pojawiło się sporo entuzjastycznych wpisów od fanów artystki:

“Genialnie 😍😍”

“Rewelacja! 😍 BRAWO! 👏🏻”

“Generalnie obstawiałam, że ten numer powinien nas reprezentować…. Ale gdzieś usłyszałam, że nie chcesz …. Szok !!! Czad ! Czy to żart ??? 😂😂”

Nie da się ukryć, że występ Dody na Konkursie Eurowizji w Turynie mógłby przejść do historii! Myślicie, że piosenkarka miałaby szansę wygrać?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej