Doda drastycznie zmieniła fryzurę! Po długich włosach nie ma już śladu

25 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Doda od lat obecna jest w świecie polskiego show-biznesu. Gwiazda wyznacza trendy i inspiruje swoich fanów. Teraz Rabczewska pokazała się w zupełnie nowej fryzurze i zachwyciła swoich obserwatoriów.

O Dodzie

Doda to niewątpienie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka ma na koncie wiele sukcesów, a wierni fani Rabczewskiej na pamięć znają wszystkie hity swojej idolki.

W ostatnich miesiącach głośno było także o życiu prywatnym Dody. Okazało się bowiem, że kolejne małżeństwo gwiazdy rozpadło się, a rozstanie z Emilem Stępniem odbiło się szerokim echem w mediach. Wszystko wskazuje na to, że ten rozdział w życiu gwiazdy należy do zamkniętych. Kilka miesięcy temu Doda poinformowała, że jest już po rozwodzie ze Stępniem i zaczyna kolejny etap w swoim życiu.

Zobacz także: Nowy projekt Dody i Wersow.

Rabczewska, która przez pewien czas skupiła się na pracy jako reżyser filmu Dziewczyny z Dubaju, zawiesiła koncertowanie, powróciła do pracy nad nowymi utworami. Po wielkim sukcesie przeboju Don’t wanna hide, kilka tygodni temu fani artystki usłyszeć mogli kolejny utwór Dody – Fake Love, który spotkał się z życzliwym przyjęciem.

Doda
scena z: Doda, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Doda w nowej fryzurze

Doda w świecie polskiego show-biznesu obecna jest od wielu lat i fani artystki przyzwyczaili się do jej licznych wcieleń. Mimo to 36-latka wierna była długim włosach i nigdy nie pokazywała się w krótkich fryzurach.

Okazuje się, że przyszedł czas na zmiany. Doda mocno ścięła włosy, a nową fryzurą pochwaliła się oczywiście za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Krótka fryzura do ramion bardzo przypadła do gustu jej fanom. Pod postem, na którym widać Dodę w nowej odsłonie, pojawiło się wiele komplementów od internatów.

“Jak ładnie w krótkich włosach”

“Piękna nowa fryzura”

“Ta fryzurka mega do Ciebie pasuje”

“Wyglądasz bosko w tych krótkich włosach!” – czytamy na Instagramie Dody

Doda zmieniła fryzurę
Doda w krótkich włosach

Trudno nie zgodzić się z opiniami fanów Dody. Rabczewska w nowej fryzurze wygląda naprawdę rewelacyjnie.

źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej