Doda i Wersow połączyły siły – gwiazdy wspólnie wykonały układ taneczny! [WIDEO]

25 stycznia 2022
Przez: : MC

Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się informacje związane ze spotkaniem Dody i Wersow. Czyżby panie szykowały wspólny projekt? Póki co obie są bardzo tajemnicze i oszczędnie dzielą się informacjami. W sieci natomiast pojawiło się nagranie, na którym Dorota i Weronika wspólnie zatańczyły układ do piosenki Fake love. Musicie to zobaczyć!

Weronika Sowa i Dorota Rabczewska

Doda i Wersow

Nie da się ukryć, że Doda i Wersow to jedne z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju. Dorota reprezentuje świat show-biznesu i branży muzycznej, natomiast Weronika to ikona polskiego Internetu.

Przypomnijmy, że Weronika Wersow Sowa to czołowa influencerka, prywatnie związana z Karolem Frizem Wiśniewskim – założycielem Ekipy. Gwiazda mediów społecznościowych nie zatrzymuje się ani na moment i stale rozwija swoją internetową karierę. Na swoim koncie ma liczne współprace, trasę koncertową, a jej prosperująca marka cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii.

Zobacz także: Wersow zdradziła, ile zarabia

W ostatnim czasie Doda odniosła się do kariery Weroniki i co więcej, postanowiła się skontaktować z influencerką. Jak się okazuje, efekty ich spotkania robią wrażenie.

Wspólny taniec do Fake love

Pod koniec ubiegłego roku Doda wydała nowy singiel pt. Fake love. Piosenka okazała się prawdziwym hitem, a układ taneczny wykonany w teledysku powoli staje się nowym trendem.

Reporterka serwisu Party postanowiła zapytać Dodę o relacje, jakie łączą ją z Wersow. Do sieci wyciekły bowiem zdjęcia ze wspólnego spotkania pań. Jak się okazuje, piosenkarka postanowiła skontaktować się z czołową polską influencerką, by ta wypromowała jej piosenkę.

“Stara, rób challenge z królikiem (taniec wykonany w teledysku do piosenki Dody – przyp. red.) Bardzo bym chciała zobaczyć, jak ona to robi” – powiedziała Doda.

W związku z tym gwiazdy połączyły swoje siły i wspólnie odtworzyły układ z teledysku Fake love. Nagranie pojawiło się na TikToku Wersow, co zapewne poskutkuje nowym trendem w mediach społecznościowych.

@wersow

Dwa różne światy na jednym obrazku 🙌🏼 @doda zdradziła mi dlaczego właśnie 🐇 jak obstawiacie?

♬ Fake Love (Teaser) – Doda

Jak podoba Wam się współpraca Dody i Weroniki?

źródło: Instagram Wersow, Instagram Dody, TikTok Wersow, Party

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej