Doda drastycznie zmieniła kolor włosów! Tego jeszcze nie było….

10 marca 2022
Przez: : J.J

Doda od lat jest wierna tradycyjnym, blond włosom, które w ciągu lat zmieniły jedynie swój odcień. Teraz zaprezentowała się internautom w zupełnie innej odsłonie. W nowym kolorze włosów możecie jej nie poznać. Tylko spójrzcie!

Ostatnie wydarzenia w życiu Dody

Ostatni rok nie był dla Dody prosty. Artystka musiała zmierzyć się ze zmianą swojego życia, a dodatkowo wszystko toczyło się na oczach całej Polski. Doda rozstała się ze swoim mężem Emilem Stępniem, z którym współpracowała przy produkcji filmu Dziewczyny z Dubaju. Pod koniec montażu na jaw wyszły problemy ich w związku, które doprowadziły do rozwodu. Byli małżonkowie w ciągu kilku tygodni byli pod lupą wszystkich zainteresowanych – internautów, widzów filmu, jak i mediów. Kiedy doszło do ich rozwodu, Doda zorganizowała imprezę rozwodową w swoim stylu. Piosenkarka jeździła na dachu ekskluzywnej limuzyny, w sukni ślubnej z koroną, z napisem „rozwódka”.

Zobacz także: Wspólny taniec Dody i Wersow. Tego jeszcze nie było

Doda zmieniła kolor włosów

Doda, która od lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej wciąż pozostaje na językach ludzi. Wszyscy fani, którzy śledzą jej karierę doskonale wiedzą, że artystka wierna jest blond włosom, przy których decyduje się jedynie na zmianę odcienia.

Tym razem jednak Doda poszła na całość i postanowiła zmienić drastycznie swój kolor. Platynowy blond zamieniła na intensywny rudy kolor, który bardzo zmienił jej wygląd. Sami zobaczcie!

Doda
Doda w rudych włosach

Nie wiadomo czy jest to chwilowa zmiana a być może jedynie peruka. Niemniej jednak trzeba przyznać, że taki look również pasuje Dodzie!

Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej