Wersow zdradziła, ile zarabia! Ta kwota zwala z nóg!

27 grudnia 2021
Przez: : KS

Wersow to bez dwóch zdań jedna z najbardziej znanych influencerek w Polsce. Tajemnicą nie jest, że zarobki gwiazd znanych z sieci mogą robić naprawdę ogromne wrażenie. Narzeczona Friza, na jednym z najnowszych odcinków na swoim kanale na Youtube podzieliła się z widzami szokującymi kwotami!

Informacje o Wersow

Weronika Sowa to jedna z członkiń Ekipy. Ponadto, prywatnie jest narzeczoną Karola Wiśniewskiego, a więc założyciela grupy twórców internetowych, którzy w Polsce jak do tej pory nie mają sobie równych. Ich filmy cieszą się ogromną ilością odtworzeni, a liczba fanów w social mediach robi duże wrażenie.

Wersow w grudniu postanowiła nagrać na swój kanał całą serię Vlogmasów – filmów, na których pokazuje, jak przygotowuje się do świąt, a także daje lepiej poznać się swoim fanom. Oczywiście, wśród nich nie mogło zabraknąć ubierania ogromnej choinki, pieczenia pierniczków, czy kupowania prezentów.

Wersow ile zarabia
Ile zarabia Weronika Sowa?

Zobacz także: Wersow nagrała świąteczną piosenkę i została posądzona o plagiat!

Ile zarabia Wersow?

Na jednym z filmów w świątecznej serii, Weronika odpowiedziała na najczęściej zadawane pytania na swój temat w sieci. Jedno z nich szczególnie zainteresowało jej fanów, ale także pozostałych internautów. Mianowicie, influencerka zdradziła, ile zarabia.

Wersow zdradziła, że jej zarobki są bardzo nieregularne. Ich liczba waha się głównie w zależności od tego, jak aktywa jest na YouTube. Ponadto, wpływ na to ma liczba współprac, do których w danym czasie jest zobowiązana.

Narzeczona Friza pokusiła się jednak o to, aby nie pozostawić swoich widzów bez jakiejkolwiek liczby. Specjalnie z myślą o swoich fanach zdradziła, że przeciętna stawka, którą udaje jej się zarobić dzięki Youtube wynosi około 50 tysięcy miesięcznie.

Trzeba przyznać, że kwota ta może szokować, a należy pamiętać, że Weronika ma także inne źródła dochodu.

Cenicie sobie szczerość Wersow, która opowiedziała o swoich zarobkach publicznie?

źródło: Youtube/Instagram Wersow

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej