Połącz się z nami

Doda kilkanaście lat temu! Dominował róż? Nic bardziej mylnego!

Doda

Z życia gwiazd

Doda kilkanaście lat temu! Dominował róż? Nic bardziej mylnego!

Każdy, kto myśli, że Doda piętnaście lat temu gustowała jedynie w stylizacjach składających się z błyskotek i ekstrawaganckich strojów może się nieco zdziwić. Zobaczcie, jak prezentowała się wokalistka przeszło piętnaście lat temu na udostępnionych przez siebie fotografiach. Możecie się nieco zaskoczyć! Doda kilkanaście lat temu!

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska od wielu lat zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu oraz na polskim rynku muzycznym. Jej sława nie gaśnie, choć lata lecą i na polskich scenach pojawiają się kolejni, uzdolnieni artyści. Doda jednak może poszczycić się potężnym głosem, który od lat ma wiernych fanów.

Doda pomimo tego, że uwielbia to, co robi postanowiła odpocząć od koncertowania i zawiesić swoją karierę muzyczną. Po miesiącach ciszy powróciła na scenę podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Jak zwykle, zrobiła ogromne show, które komentowane było długo po sylwestrowej nocy.

Jak powszechnie wiadomo, Doda przeszła ogromną metamorfozę na przełomie lat. Kiedyś w jej ekstrawaganckich strojach dominowały błyskotki i kolor różowy. Artystka decydowała się na mocny makijaż i posiadała platynowy kolor włosów. Dziś jest kobietą z ogromną klasą i elegancją – popracowała nad swoim stylem, przyciemniła włosy oraz stawia na lekki, naturalny makijaż jedynie podkreślający jej urodę. Doda czasami wraca do swoich starych zdjęć, wspominając dawny wygląd i stylizacje.

Doda kilkanaście lat temu!

Dziś Doda również udostępniła swoje stare zdjęcia, które mogą być zaskoczeniem dla każdego, kto uważał, że artystka kiedyś stawiała jedynie na stroje w których dominował różowy kolor i błysk. Dorota sama przyznała, że jest zdziwiona swoim widokiem na fotografiach wykonanych piętnaście lat temu. Stara Doda lubiła czasem odpuścić kontrowersyjny wygląd i zaprezentować się w poważnych i eleganckich ciuchach, w których trzeba przyznać, wygląda bardzo korzystnie:

„Znalazłam starą gazetę sprzed 15 lat 🤫i okazuje się ze różowa szalona Doda miewała tez inne oblicza😈 szok i niedowierzanie ?#każdymatakąDodęnajakązasłużył

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/p/CKGZKjsh-SG/

Zaskoczył Was wygląd Dody piętnaście lat temu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry