Doda kilkanaście lat temu! Dominował róż? Nic bardziej mylnego!

21 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Każdy, kto myśli, że Doda piętnaście lat temu gustowała jedynie w stylizacjach składających się z błyskotek i ekstrawaganckich strojów może się nieco zdziwić. Zobaczcie, jak prezentowała się wokalistka przeszło szesnaście lat temu na udostępnionych przez siebie fotografiach. Możecie się nieco zaskoczyć!

Kilka słów o Dodzie

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska od wielu lat zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu oraz na polskim rynku muzycznym. Jej sława nie gaśnie, choć lata lecą i na polskich scenach pojawiają się kolejni, uzdolnieni artyści. Piosenkarka jednak może poszczycić się potężnym głosem, który od lat ma wiernych fanów.

Doda pomimo tego, że uwielbia to, co robi postanowiła odpocząć od koncertowania i zawiesić swoją karierę muzyczną. Po miesiącach ciszy powróciła na scenę podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Jak zwykle, zrobiła ogromne show, które komentowane było długo po sylwestrowej nocy.

Swoich sił próbowała również jako producentka filmowa. Wraz z byłym już mężem wyprodukowała film Dziewczyny z Dubaju, który ściągnął do kin masę widzów.

Niedługo zobaczymy Dodę w nowym projekcie. Tym razem Dorota będzie poszukiwała tego jedynego w reality-show Doda. 12 kroków do miłości.

ZOBACZ TAKŻE: „Doda. 12 kroków do miłości”: Idealny mężczyzna według Dody? Lista jej wymagań jest naprawdę długa!

Jak powszechnie wiadomo, Doda przeszła ogromną metamorfozę na przełomie lat. Kiedyś w jej ekstrawaganckich strojach dominowały błyskotki i kolor różowy. Artystka decydowała się na mocny makijaż i posiadała platynowy kolor włosów. Dziś jest kobietą z ogromną klasą i elegancją – popracowała nad swoim stylem, przyciemniła włosy oraz stawia na lekki, naturalny makijaż jedynie podkreślający jej urodę. Dorota czasami wraca do swoich starych zdjęć, wspominając dawny wygląd i stylizacje.

Doda kilkanaście lat temu

Na Instagramie artystki natraficie również na stare zdjęcia, które mogą być zaskoczeniem dla każdego, kto uważał, że Doda w przeszłości stawiała jedynie na stroje w których dominował różowy kolor i błysk. Dorota sama przyznała, że jest zdziwiona swoim widokiem na fotografiach wykonanych szesnaście lat temu.

Stara Doda lubiła czasem odpuścić kontrowersyjny wygląd i zaprezentować się w poważnych i eleganckich ciuchach, w których trzeba przyznać, wyglądała bardzo korzystnie:

„Znalazłam starą gazetę sprzed 15 lat 🤫i okazuje się ze różowa szalona Doda miewała tez inne oblicza😈 szok i niedowierzanie ?#każdymatakąDodęnajakązasłużył

Dorota Rabczewska
Doda 16 lat temu
Doda
Stare zdjęcia Dody
Dorota Rabczewska
Doda na starych fotografiach

Zaskoczył Was wygląd Dody szesnaście lat temu?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej