Doda kusi zgrabnym ciałem w czarnym body! Wygląda jak milion dolarów!

17 listopada 2020
Przez: : J.J

Doda pochwaliła się kolejnym, gorącym ujęciem, które rozgrzeje do czerwoności niejednego mężczyznę. Musicie to zobaczyć! Doda kusi zgrabnym ciałem w czarnym body!

Dorota Rabczewska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek muzycznych w naszym kraju. Choć swoje największe pięć minut sławy ma za sobą, wciąż zajmuje stabilne miejsce w świecie show-biznesu.

Niedawno Doda postanowiła zawiesić swoją karierę muzyczną i skupić się na czymś zupełnie nowym. Wraz z mężem wzięła się za produkcję filmu “Dziewczyny z Dubaju”, na które czeka wiele osób. Jak się okazało, praca na planie, przy kręceniu produkcji bardzo spodobała się Dodzie, a ponadto wiele osób zauważyło jej potencjał reżyserki. Artystka sama przyznała, że bardzo to polubiła, a w jej życiu pojawiła się nawet myśl o pójściu do szkoły reżyserskiej:

“Bardzo lubię to robić. Współreżyserowałam wszystkie swoje teledyski, do wszystkich napisałam scenariusz, tak samo jak i do moich tras koncertowych. Ale żeby myśleć o tym na poważnie, przekonali mnie ludzie, których spotkałam na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Obserwowali mnie podczas pracy i zupełnie niezależnie od siebie namawiali do tego. A ja lubię nowe wyzwania i rozwój, wiec kto wie? Może pójdę w ślady Marii Sadowskiej, która też mnie do tego namawia” – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Dorota jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 963 tysiące fanów. Znajdziecie tam przeróżne zdjęcia.

Doda kusi zgrabnym ciałem w czarnym body!

Każdy, kto choć trochę śledzi życie Dody doskonale wie, że od lat jest ona świadoma swoich kobiecych wdzięków, które chętnie podkreśla seksownymi stylizacjami. Co pewien czas, na swoim Instagramie, prezentuje swoim fanom gorące ujęcie, które doprowadza niejednego mężczyznę do czerwoności.

Dziś na profilu Dody pojawiła się kolejna seksowna fotka, wykonana podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Doda pozuje w wyciętym body, które świetnie podkreśla jej okrągłe pośladki, obfity biust oraz seksowne wcięcie w talii.

Doda kusi zgrabnym ciałem w czarnym body!

Fani piosenkarki nie mogą wyjść z zachwytu, nad jej świetną formą. W komentarzach posypały się liczne komplementy!

“Wow! #queen ❗️”

“O Bogini!!! 😍😍😍🔥🔥”

“Jesteś petarda fhuuuuu🤤🔥🔥🔥”

“Doda rządzi 🔥🔥🔥”

“Ewa przygotowująca się do kuszenia Adama? 😆🔥🔥🔥”

“Jutro Instagram padnie od widoków 🔥”

“Idealne proporcje ❤️”

Uważacie, że Doda jest posiadaczką jednej z najlepszych sylwetek w świecie polskiego show-biznesu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej