Połącz się z nami

Doda lekceważy obostrzenia w Dubaju? „Nie chodzę w maseczkach nigdzie”!

Doda lekceważy obostrzenia

Z życia gwiazd

Doda lekceważy obostrzenia w Dubaju? „Nie chodzę w maseczkach nigdzie”!

Doda lekceważy obostrzenia w Dubaju związane z pandemią koronawirusa? Piosenkarka wraz z ekipą filmową wybrała się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Fani zwrócili uwagę, że Dorota nie przestrzega wszystkich zasad!

Warto przypomnieć, że Doda wraz ze swoim mężem podjęła się produkcji filmu pt. „Dziewczyny z Dubaju”. Jest on oparty na powieści Piotra Krysiaka o tym samym tytule, która opowiada historie związane z aferą dubajską z 2015 roku. Wówczas na jaw wyszła zorganizowana prostytucja Polek z arabskimi szejkami. Film ma przedstawiać proceder werbowania kobiet oraz w jaki sposób spędzały czas ze swoimi klientami. Co ciekawe, wśród kobiet zamieszanych w sprawię są m.in. Miss Polonia, aktorka z filmu „Sfora”, uczestniczka programu „Top Model” czy dziewczyna z jednego z popularniejszych seriali. 

Zobacz także: Maria Sadowska o „Dziewczynach z Dubaju” – na jakim etapie jest film?

View this post on Instagram

😈

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Premierę filmu „Dziewczyny z Dubaju” zaplanowano na 22 stycznia 2021 roku. Zobaczymy w nim wiele gwiazd polskiego kina, m.in. Katarzynę Figurę, Giulio Berrutiego, Józefa Pawłowskiego, Jana Englerta i Beatę Ścibakówną-Englert.

Doda lekceważy obostrzenia w Dubaju?

Dorota Rabczewska wraz z ekipą filmową wybrała się na dniach do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na Instagramie piosenkarki pojawiło się wiele relacji z Dubaju, m.in. efektowne wejście na lotnisko:

Film z lotniskowego korytarza wzbudził wiele kontrowersji. Internauci zarzucili Dodzie nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

„Czy bezpiecznie tam jest? Mam na myśli COVID” – zapytała Dodę jedna z internautek.

„Złe pytanie do złej osoby” – odpowiedziała Dorota.

W komentarzach rozwinęła się dyskusja na temat zachowania środków ostrożności. Co więcej, głos w sprawie zabrała kobieta mieszkająca w Dubaju:

„Mieszkam w Dubaju, czy jest bezpiecznie? Tak jak wszędzie, nigdy nic nie wiadomo. Wszystko jest otwarte, ale w maskach chodzimy cały czas (…) Nie mamy wyjścia – 3 tysiące złotych za brak maseczki” – oznajmiła.

Można było sądzić, że Doda ściąga maseczkę jedynie do robienia zdjęć i filmów, jednak wkrótce piosenkarka napisała:

„Nie chodzę w maseczkach nigdzie”

Co o tym myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry