Połącz się z nami

Maria Sadowska o „Dziewczynach z Dubaju” – na jakim etapie jest film?

Maria Sadowska o Dziewczynach

News

Maria Sadowska o „Dziewczynach z Dubaju” – na jakim etapie jest film?

Maria Sadowska opowiedziała o „Dziewczynach z Dubaju”. Razem z Dodą połączyły siły, aby stworzyć film o znanych kobietach, które w zamian za pieniądze, luksusowe prezenty czy wakacje oddawały swoje ciało arabskim szejkom. Na jakim etapie jest film?

Maria Sadowska urodziła się 27 czerwca 1976 roku w Warszawie. Jest polską piosenkarką wykonującą muzykę pop, jazz, funk oraz, elektroniczną. Ponadto jest scenarzystką i reżyserką filmową. Swój pierwszy, krótkometrażowy film zaprezentowała już w 2009 roku, natomiast podczas 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni miał premierę jej pełnometrażowy debiut – dramat „Dzień kobiet”. Ponadto jest laureatką Nagrody im. Janusza Morgensterna „Perspektywa” przyznawanej najbardziej obiecującym, debiutującym reżyserom.

Wystąpiła również w kilku programach telewizyjnych m.in. The Voice of Poland i TVN Agent – Gwiazdy, w którym wcieliła się w postać agenta.

Maria Sadowska o „Dziewczynach z Dubaju”

Doda wraz z Marią Sadowską współpracują w tworzeniu filmu o dziewczynach, które za pieniądze, prezenty czy wakacje oddawały się prostytucji z arabskimi szejkami. Warto wspomnieć, że wiele znanych dziewczyn również zdecydowało się na tego typu zarobek. Mowa tu m.in. o jednej z uczestniczek programu Top Model, Miss Polonia czy kilku aktorkach.

Maria w rozmowie z reporterem przeambitni.pl zdradziła, na jakim etapie jest produkcja filmu.

Okazuje się, że castingi do filmu już dobiegają końca. Warto wspomnieć, że podczas produkcji postawiono na poszukiwanie nowych talentów.

„Mogę powiedzieć, że już kończymy castingi w tej chwili na główne role, co było bardzo karkołomnym zadaniem. Staramy się odkrywać nowe talenty (…) To będzie film petarda. Zarówno bolesny jak i fascynujący” – zdradziła Maria.

Sadowska dodała również, że w pełni poświęciła się produkcji filmu, który pochłania niezwykle dużą ilość czasu. Zaznaczyła również, że zdjęcia przebiegają sprawnie i szybko.

W rozmowie dało się zauważyć, że Maria rzeczywiście jest niezwykle przejęta produkcją filmu i mówiła o nim w emocjonalny sposób. Dodała, że praca nad nim pochłania ogromną ilość czasu.

Czekacie na premierę filmu „Dziewczyny z Dubaju”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry