Doda ma nowe imię! Jak się teraz nazywa?

23 czerwca 2022
Przez: : M.S.

O zmianie danych osobowych, piosenkarka wspominała już na początku roku. Teraz w końcu, Doda zmieniła imię i zamknęła stary etap w życiu. Jakie jest nowe imię Dody?

Kariera Dody

Doda niedawno świętowała 20-lecie swojej kariery artystycznej. Warto przypomnieć, że piosenkarka pojawiła się w polskim show- biznesie, dzięki udziałowi w reality-show Bar i od razu nim zatrząsnęła. Nie da się ukryć, że przeszła jak burza i w błyskawicznym tempie zyskała ogromną popularność.

Niestety, od tego czasu w życiu osobistym Dody wiele się wydarzyło. Artystka przeżyła dwa rozwody, a ostatnie jej małżeństwo bardzo odbiło się na jej psychice.

ZOBACZ TAKŻE: Doda zalała się łzami na scenie w Sopocie

Po ślubie z Emilem Stępniem, piosenkarka zmieniła swoje nazwisko na Rabczewska- Stępień. O zmianie swojego imienia Doda mówiła już jakiś czas temu. Zdradziła wówczas, że marzy o zmianie swojego życia.

“Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu. Może będę producentką filmową, a może stworzę swoją firmę fonograficzną? Ale chcę zmienić coś i jako starsza osoba opowiadać tę historię, że kiedyś byłam sławną piosenkarką i zdobyłam wszystkie nagrody muzyczne, ale dzisiaj jestem gdzieś indziej” – mówiła Dorota.

Nowe imię Dody

W związku z tym pierwszą zmianą, jakiej dokonała Dorota było nowe imię. Jak się okazuje Doda już ma nowe dokumenty, w których widnieje jej drugie imię i tylko nazwisko panieńskie.

Artystka póki co nie zamierza dokładnie zdradzać swojej nowej tożsamości, gdyż z tą informacją chce poczekać do premiery swojej nowej płyty, której nazwa będzie właśnie jej nowym imieniem. Doda podkreśliła, że ten album będzie podsumowaniem i zamknięciem jej dotychczasowej kariery i rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu.

“Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego”– zapowiedziała Doda.

Źródło: Plejada, Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej