“Polsat SuperHit Festiwal”: Zalana łzami Doda przestała śpiewać! Winna Beata Kozidrak! Oberwało się TVN-owi!

23 maja 2022
Przez: : M.S.

W sobotę podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2022 odbył się jubileuszowy recital Doroty Rabczewskiej podczas którego artystka zaprosiła na scenę wielu wspaniałych muzyków. Podczas jednego z występów Doda zalała się łzami i przestała śpiewać, a wszystko to przez … Beatę Kozidrak!

Doda na Sopot SuperHit Festiwal 2022

W drugim dnia festiwalu w Sopocie organizowanego przez stację Polsat, swój jubileusz 20-lecia działalności muzycznej obchodziła Doda. W koncercie wzięło udział wielu artystów takich jak: Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska oraz Beata Kozidrak.

Zobacz także: Gwiazdy na SuperHit Festiwalu w Sopocie

Z pewnością sporym zaskoczeniem był duet Dody z Justyną Steczkowską, z którą swego czasu wokalistka darła koty. Do pojednania artystek doszło już kilka lat podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści, do którego Dorota zaprosiła Justynę.

Doda i Justyna Steczkowska
Doda, Justyna Steczkowska, fot. Podlewski/AKPA

Doda zalała się łzami

Podczas koncertu nie obyło się bez wzruszeń i łez. Szczególnie duet z Beatą Kozidrak sprawił, że Doda nie mogła powstrzymać łez na scenie i co chwilę przerywała śpiewanie. Gwiazda wyznała przed publicznością i wokalistką Bajmu, że spełniło się jej największe marzenie o stworzeniu duetu z artystką.

Posłuchajcie duetu Dody i Beaty Kozidrak podczas jubileuszu na Polsat SuperHit Festiwalu 2022:

Ponadto podczas swojego recitalu Doda wielokrotnie wplątywała anegdotki ze swojego życia. Wspomniała także o tym, że w jednej ze stacji jest zbanowana przez to wytoczyła proces za obrażanie jej rodziny w jednym z programów TVN-u:

“Od ośmiu lat jestem zbanowana w telewizji w której wygrałam festiwal w Sopocie za to, że nie pozwoliłam obrażać mojej rodziny na jej antenie”

Artystka podziękowała stacji Polsat oraz dyrektorce Ninie Terentiew za to, że mogła świętować swoje 20-lecia podczas festiwalu i dodała, że stacja Polsat jest jedyną, która jeszcze jej nie zbanowała:

“Moje wartości, plus niewyparzony jęzor, plus brutalna szczerość kazały mi zapłacić naprawdę ogromną cenę za bycie sobą. I wiecie co? Z przyjemnością dałam nawet napiwek…”

Źródło: Akpa, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej