Połącz się z nami

Doda o fenomenie Wieniawy: „Ona nie może powiedzieć, że jest najlepsza”. Ma rację?

Z życia gwiazd

Doda o fenomenie Wieniawy: „Ona nie może powiedzieć, że jest najlepsza”. Ma rację?

Julia Wieniawa to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych młodych aktorek w polskim show-biznesie. Popularność pozwoliła jej rozłożyć skrzydła również na innych polach. Aktorka jest świadoma swojej pozycji w kraju, czego nie ukrywała w ostatnim z wywiadów.

Julia Wieniawa o sobie

Julia Wieniawa uchodzi za jedną z najpopularniejszych osobowości w polskim show-biznesie. Wszystko rozpoczęło się od niepozornej roli Pauli w serialu Rodzinka.pl, następnie jej kariera zawodowa potoczyła się na wysokich obrotach, a Julia stała się jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma nie tylko role w serialach, na wielkim ekranie, ale i na deskach teatru.

Na swoim koncie ma również dwie firmy – Lemiss, która w swojej ofercie ma sportowe ciuchy, które przydadzą się również w codziennym życiu od oraz Jusee, która oferuje kolorowe kosmetyki do makijażu.

Julia Wieniawa aktorka
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest świadoma swojej pozycji w polskim show-biznesie. Udowodniła to niedawno w podcaście u Żurnalisty, w którym sama o sobie powiedziała:

„Nie mam czystej konkurencji. Nie mówię tego egoistycznie czy nieskromnie, ale czysto biznesowo. Pokaż mi dziewczynę, która jest stricte moją konkurencją. Przez to że śpiewam, zatańczę, zagram, sprzedam ciuchy w mojej marce, jestem naprawdę wielopłaszczyznowa (…) Może dlatego wszyscy się mną tak interesują. Z jednej strony to jest męczące, bo nie mogę być zawsze sto procent sobą, a z drugiej strony jestem za to wdzięczna, bo potrafię to wykorzystać w umiejętny sposób.”

Zobacz także: Julia Wieniawa wydaje płytę

Doda szczerze o Julii Wieniawy

Doda w jednym z wywiadów odniosła się do wypowiedzi młodszej koleżanki z show-biznesu. W rozmowie z Plejadą przyznała:

„Uważam, że powinno się wyciągać rękę do osób, które nie są faworyzowane w tym bardzo hermetycznym środowisku. Trzeba pomagać tym, którzy są odstawieni na bok i mimo wielkiego talentu nie są pokazywani. Może z premedytacją, może dlatego, żeby taka Julia Wieniawa mogła powiedzieć, że jest najlepsza”

Doda szczerze przyznała, że Wieniawa nie powinna mówić o sobie w kategorii, że jest najlepsza:

„Ona nie może powiedzieć, że jest najlepsza, ponieważ ci, którzy prawdopodobnie mogliby z nią rywalizować, nie mają szansy, na to, żeby pokazać się bardziej polskim widzom. To jest rola producentów, żeby dawać im szansę”

A Wy, co uważacie?

Źródło: Instagram Dody, Julii Wieniawy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry