Połącz się z nami

Julia Wieniawa wydaje płytę! Co znajdzie się na krążku i kiedy premiera?

Julia Wieniawa

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa wydaje płytę! Co znajdzie się na krążku i kiedy premiera?

Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać! Aktorka zdecydowała się rozwijać w branży muzycznej i już niebawem wyda swoją debiutancką płytę. Co na niej będzie i kiedy możemy spodziewać się premiery? Poznajcie szczegóły!

Kilka słów o Julii

Julia Wieniawa to obecnie jedna z największych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka rozwija się na wielu płaszczyznach i trzeba przyznać, że wychodzi jej to świetnie. Lista produkcji, w których wzięła udział jest imponująco długa. Ponadto gwiazda jest właścicielką dwóch prężnie rozwijających się marek – wegańskich kosmetyków Jusee, a także strojów do ćwiczeń i ubrań Lemiss. Żeby tego było mało, Julia zaprezentowała swoje taneczne zdolności występując w 11. edycji Tańca z Gwiazdami, w której dotarła aż do finału, ostatecznie zajmując drugie miejsce.

Julia jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i informuje swoich obserwatorów co u niej słychać. Oprócz pięknych zdjęć i relacji, na profilu znajdziemy posty z licznych współprac oraz kampanii reklamowych. Warto również wspomnieć, że na samym Instagramie śledzi Julię prawię 2 miliony osób!

Zobacz także: Niezwykle odważne zdjęcie Julii Wieniawy

Julia Wieniawa wydaje płytę

Julia jest wszechstronnie uzdolniona, także muzycznie. Warto wspomnieć, że aktorka nagrała kilka piosenek, m.in. przy współpracy z Łukaszem Rostkowskim (L.U.C.) powstał utwór Niezadowolona, która pojawił się w filmie Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją. Zaśpiewała także z Maciejem Musiałowskim piosenkę Zabierz Tę Miłość, która szybko stała się hitem.

Okazuje się, że już jesienią wyjdzie debiutancka płyta Julii Wieniawy!

„Pracuję nad płytą. Nadal, aczkolwiek już tak bardzo intensywnie, w poniedziałek kręcę klip, na jesień wypuszczam swoją pierwszą płytę, nareszcie! Będzie singiel, a nawet kilka. Nareszcie jakieś konkrety. Ta pandemia była oczywiście przykra, ale wiele mi dała czasu wolnego i takiego czasu na muzykę” – powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

Co znajdzie się na płycie? Julia zdradziła, że nie zabraknie muzyki elektronicznej jak i inspirowanej latami 80.

Wiadomo, ja zawsze lubię elektroniczną muzykę i te klimaty, ale też dużo „ejtisów” będzie słychać, bo lubię taką muzykę tak trochę z lat mojej mamy. Pamiętam, jak byłam dzieckiem, wszyscy słuchali Rihanny, a ja słuchałam płyt mojej mamy, właśnie muzyki z lat 80. Oczywiście, będzie też dużo o miłości, bo miłość jest najważniejsza” – powiedziała Julia.

Jesteście ciekawi piosenek Julii?

źródło: Pomponik, 4funtv, Instagram Juliawieniawa

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry