Doda o swojej figurze: „mam 38 lat i ciało dwudziestolatki”. Zdradziła swój sposób na idealne ciało!

1 sierpnia 2022
Przez: : KS

Nie da się ukryć, że Doda jest jedną z celebrytek, która śmiało może rywalizować o tytuł najpiękniejszej. Artysta ciężko pracuje nad swoją sylwetką, na co składają się nie tylko dobre nawyki żywieniowe, ćwiczenia fizyczne i odpowiednie geny. Jaki jest jej sekret idealnej figury?

Informacje o Dodzie

Dorota Rabczewska na przestrzeni lat zdobyła miano jednej z najbardziej kontrowersyjnych artystek w Polsce. Trzeba przyznać, że w trakcie całej swojej kariery i powiązaniach z show biznesem przeszła naprawdę dużą metamorfozę.

Wokalistka ma na swoim koncie kilka wydanych albumów muzycznych, z których piosenki nierzadko szybko stawały się hitami. Jakiś czas temu zdecydowała także spróbować swoich sił w branży filmowej, lecz za kamerą.

Gwiazda otwarcie mówi, że ma za sobą także te gorsze chwile. Między innymi, w ostatnim czasie dużo nieprzyjemnych chwil kosztowało ją rozstanie z expartnerem Emilem Stępniem, o czym z resztą było bardzo głośno w mediach.

Figura Dody
Figura Dody zachwyca

Zobacz także: Doda zaprezentuje Polskę na międzynarodowym konkursie muzycznym!

Figura Dody

Trzeba przyznać, że Dorota Rabczewska może pochwalić się figurą, której zazdrości jej niejedna kobieta. Artystka zachwyca szczupłą sylwetką, którą mocno eksponuje na zdjęciach. Wielu fanów Dody od lat zastanawia się, jak ich idolka dba o siebie, że mimo upływu lat, prezentuje się tak zniewalająco.

Niedawno, wokalistka zdradziła, co robi, aby cieszyć się nienagannym ciałem:

„Zdrowa dieta to 70% sukcesu jeżeli chodzi o szczupłą sylwetkę ,samopoczucie psychiczne, endorfiny, wygląd skóry twarzy i co najważniejsze NASZE ZDROWIE!”

Duży wpływ na sylwetkę 38-latki ma także aktywny tryb życia, który prowadzi od lat:

„Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny Tryb i DIETA która jest moim stylem życia dała mi ten efekt.”

Co ciekawe, gwiazda zdradziła również, że duży wpływ na jej aktualne nawyki żywieniowe zawdzięcza tacie. To właśnie ona przekazał jej najważniejsze informacje w tym zakresie, które przestrzega od lat.

Trzeba przyznać, że efekt jest powalający, a figura Dody robi naprawdę ogromne wrażenie!

źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej