Doda zaprezentuje Polskę na międzynarodowym konkursie muzycznym! Fani Eurowizji nie mogą wyjść z zachwytu

31 lipca 2022
Przez: : M.J

Fani Eurowizji z jednej strony byli zachwyceni a z drugiej musieli obejść się smakiem, kiedy okazało się, że po latach Doda pierwszy raz planuje wystąpić na Eurowizji. Niestety nie doszło to do skutku. Pomimo tego, teraz artystka na nowo ma szansę wystąpić na międzynarodowej scenie reprezentując nasz kraj. Poznajcie szczegóły.

Występ Dody na Eurowizji

Doda to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, która od lat zebrała ogromne grono fanów. Nic więc dziwnego, że wiele osób kibicuje jej zarówno w karierze muzycznej jak i życiu zawodowym. Od lat, co roku w trakcie trwania preselekcji do konkursu Eurowizji, jak bumerang na języki ludzi wraca temat Dody i tego, że powinna reprezentować nasz kraj. Choć wiele osób uważa, że Doda świetnie poradziłaby sobie na europejskim konkursie, nie tylko udowadniając swoje wokalne umiejętności ale również zrobiłaby na scenie niemałe show.

Dorota jednak konsekwentnie unikała Eurowizji i nie zgłaszała swojej kandydatury – do tego roku. Niestety okazało się, że artystka nie dotrzymała terminu zgłoszenia się do preselekcji a co za tym idzie, jej kandydatura na reprezentantkę naszego kraju została odrzucona.

ZOBACZ TAKŻE: Doda: 12 kroków do miłości: Doda szuka męża w swoim reality-show?

ZOBACZ TAKŻE: Doda wokalistką “Ich Troje”? Wiśniewski złożył propozycję, co na to Rabczewska?

Doda wystąpi na OGAE Song Contest

Jak się okazuje, jednak nie wszystko stracone, choć nie zobaczymy Dody na Eurowizji piosenkarka zaprezentuje nasz kraj podczas OGAE Song Contest, który od lat organizowany jest pod szyldem Eurowizji.

OGAE Song Contest organizowany jest przez zrzeszonych w fanklubach fanów konkursu na całym świecie. Jest to pozarządowa, pozapolityczna organizacja.

Doda wystąpi w utworem Fake Love, o czym poinformowali przedstawiciele OGAE Polska.

“@dodaqueen i “Fake love” to utwór i teledysk wybrane na tegoroczny OGAE Song Contest! 🇵🇱 Trzymamy kciuki! 🏆 Więcej o polskim wyborze i konkursie już teraz na eurowizja.org 🎶”

Fani konkursu nie mogą wyjść z zachwytu. To tylko niektóre z licznych komentarzy:

“OH MYY GOD 😍😍😍🔥🔥”

“@dodaqueen 🔥 dała byś takie show na jakie polska zasługuje jedyna artystka i będę to mówił zawsze która nie boi się być sobą + robi takie show że można to nazwać show a nie tylko stanie w miejscu i śpiewanie na scenie się liczy nie tylko śpiew ale i ruchy taniec kontrowersjia to show”

“Wreszcie ktoś się obudził a utwór Dorotki fake love uważam za jeden z najlepszych podobnie jak klip ! Powiem to arcydzieło !

Dorota Rabczewska
Doda wystąpi na OGAE Song Contest

A Wy, co uważacie? Będziecie kibicować Dodzie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej