Doda odpowiada na zaczepki dotyczące Rozenek! Artystka nie wytrzymała

7 lipca 2021
Przez: : J.J

Doda od zawsze musi mierzyć się z zaczepnymi komentarzami dotyczącymi jej byłego męża – Radosława Majdana oraz wszystkiego i wszystkim, co z nim związane. Tym razem jednak artystka nie zamierzała przejść obojętnie i dosadnie odpowiedziała jednemu z internautów, który porównał ją do jego obecnej żony – Małgorzaty Rozenek.

Doda zawodowo i prywatnie

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Dodatkowo rok temu postanowiła spróbować swoich sił w innej dziedzinie a dokładnie w produkcji filmowej. Wraz ze swoim mężem Doda rozpoczęła pracę nad filmem Dziewczyny z Dubaju, niestety ze względu na pandemię koronawirusa premiera została przeniesiona na jesień tego roku.
Wiele osób z niecierpliwością czeka na nowy film Dody. Duże grono uważa, że jest to najbardziej wyczekiwana kinowa premiera ostatnich lat.

Prywatnie – Doda jest mężatką. Niestety plotki dotyczące problemów w jej małżeństwie, które w ostatnim czasie sporo się nasiliły, potwierdziły się.

Zobacz także: Doda się rozwodzi. Opublikowała oświadczenie

Byłe małżeństwo Dody

Choć Doda ma na swoim koncie kilka poważnych związków szczególnie pamięta się jej małżeństwo z Radosławem Majdanem. Dorota i Radek tworzyli jedną z najgorętszych par w świecie show-biznesu, nie stronili od kontrowersji i szumu wokół własnego związku. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu i 10 stycznia 2008 para uzyskała rozwód.

Choć od małżeństwa Majdana i Dody minęło kilkanaście lat, temat ten wraca do nich jak bumerang. Wiele osób również porównuje artystkę do jego obecnej żony – Małgorzaty Rozenek-Majdan, z którą Radek ma swoje pierwsze dziecko – Henia.

Pod zdjęciami w mediach społecznościowych niejednokrotnie mogliśmy trafić na liczne zaczepki internautów. Tym razem, piosenkarka pochwaliła się zjawiskową sesję dla magazynu Vogue. Jeden z komentujących chcąc wyrazić swój zachwyt widokiem artystki porównał ją do Małgorzaty Rozenek.

Doda postanowiła zareagować. Poprosiła internautów, by Ci w końcu dali spokój jej byłym mężom i przestali porównywać ją do ich obecnych partnerek.

Doda skomentowała porównanie do Rozenek

Podoba się Wam odpowiedź Doroty?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej