Połącz się z nami

Doda ostro komentuje dotacje dla artystów – gwiazdy żyją na kredyt!

Doda ostro komentuje

Z życia gwiazd

Doda ostro komentuje dotacje dla artystów – gwiazdy żyją na kredyt!

W ostatnich dniach głośno jest o dotacjach dla artystów, na które rząd przekazał aż 400 mln złotych. Kontrowersji stale przybywa, a głos w sprawie zabrała Dorota Rabczewska-Stępień. Doda ostro komentuje dotacje dla artystów!

Doda to niezwykle uzdolniona piosenkarka, która od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Niekwestionowana ikona stylu i kobieta o wielu talentach. W ostatnim czasie zajmowała się również produkcją filmu pt. „Dziewczyny z Dubaju” i już zapowiedziała, że to z pewnością nie koniec przygody z filmem.

Zobacz także: Doda kusi zgrabnym ciałem w czarnym body! Wygląda jak milion dolarów!

Doda ostro komentuje dotacje dla artystów – padły mocne słowa!

Nie cichną głosy na temat rządowych dotacji dla artystów. Przypomnijmy, że w czasie pandemii koronawirusa powstał Fundusz Wsparcia Kultury, którego celem jest pomoc artystom. Na dotacje przekazano aż 400 mln złotych. Wielu obywateli nie kryje oburzenia, że tak ogromne kwoty przekazywane są na kulturę zamiast służbę zdrowia. Głos w sprawie zabierają coraz częściej sami artyści. Doda ostro komentuje dotacje dla artystów!

Na początku Dorota zaznaczyła, że żyjemy w Polsce, a nie w Hollywood, więc należy mieć świadomość, iż artyści w naszym kraju nie zarabiają tak ogromnych sum pieniędzy, jak kreują to media. Dodała również, że nie składała podania o dofinansowanie, jednak nie zdradziła powodu swojej decyzji.

„Zarobki gwiazd są wyolbrzymiane do jakichś niebotycznych sum, kreuje się nas jako osoby śpiące na pieniądzach, żyjących nie wiadomo w jakich, ku*wa, luksusach. A nie jesteśmy w Hollywood. Jesteśmy w Polsce. Zejdźmy na ziemię” – dodała.

W dalszej części wypowiedzi powiedziała, że wielu artystów ma kredyty. Nie tylko na swoje posiadłości, ale niektórzy zadłużali się, aby móc nagrać płytę czy mieć studio nagraniowe.

„Jest to bardzo niesprawiedliwe, jak artyści są oceniani i w tym wszystkim spychani na pobocze wśród covidowej afery. Pamiętajcie, że rząd nie daje własnych pieniędzy, tylko gdzieś je musiał zabrać, by komuś dać, bo nie ma swoich pieniędzy” – wyznała.

Podzielacie zdanie Dody?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry