Doda powraca z nowym singlem! Utwór promuje jej film “Dziewczyny z Dubaju”

24 czerwca 2021
Przez: : J.J

Doda rok temu, ku wielkiemu zaskoczeniu fanów, w dniu swoich 36 urodzin ogłosiła zawieszenie kariery muzycznej. W tym czasie zajęła się produkcją filmową, a dokładnie filmem Dziewczyny z Dubaju, na który czeka wielu z Was. Teraz, po długich miesiącach rozłąki z muzyką wraca z nowym singlem. Posłuchajcie i sami oceńcie, jak prezentuje się singiel promujący jej debiutancki film.

Kariera Dody

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to polska wokalistka, która odniosła wielką popularność w naszym kraju. Jej utwory pokochały miliony Polaków, którzy z utęsknieniem oczekiwali kolejnych hitów. Bilety na koncerty sprzedawały się w mgnieniu oka i nic w tym dziwnego – Doda potrafiła zrobić prawdziwe show na scenie. Choreografie, scenografia i kostiumy sprawiały, że koncerty z jej udziałem były prawdziwym widowiskiem.

Ku zaskoczeniu wielu osób, Doda w dniu swoich 36 urodzin ogłosiła, że zamierza zawiesić swoją karierę muzyczną i skupić się na nowym wyzwaniu, jakim była produkcja filmowa.
Wraz ze swoim mężem – Emilem Stępniem rozpoczęła produkcję Dziewczyn z Dubaju, której premiera musiała zostać przeniesiona w czasie ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Doda zrobiła tylko jeden wyjątek i powróciła na chwilę do muzyki, kiedy pojawiła się na scenie w sylwestrową noc.

Dziewczyny z Dubaju

W dniu dzisiejszym ma premiera piosenki Dody Don’t Wanna Hide, którą usłyszymy podczas jej debiutanckiego filmu Dziewczyny z Dubaju. Doda premierę zapowiedziała już parę dni temu na swoim Instagramie:

“Z hukiem kończę 1.5 roku przerwy muzycznej🥳. Premiera mojego nowego singla pt. „Don’t Wanna Hide” promującego film „Dziewczyny z Dubaju”, odbędzie się już 24 czerwca.(…)”

Teraz możecie posłuchać piosenki, która nie tylko zapowiada wielki powrót Dody, ale i uchyla rąbka tajemnicy na temat produkcji, na który czeka wielu z Was. Utwór ma dziś swoją premierę, a posłuchać i zobaczyć teledysk możecie poniżej.

Jak podoba się Wam utwór Dody? Czekacie na film Dziewczyny z Dubaju?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej